TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/18/ 16:08:43   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 52 iš 127 << < 49 50 51 52 53 54 55 > >>
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/03/23/ 19:23:06
viena i daugelio foto matytų lietuviškuose FB accountuose... jie net nesislepia razz



kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/03/23/ 19:26:49
va tie patys...
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4965/1/58/1703571135/n1703571135_34288_3466006.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4965/1/58/1703571135/n1703571135_34260_7810578.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4965/1/58/1703571135/n1703571135_34287_1826073.jpg


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
REKLAMA
13 RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2011/03/23/ 19:58:25
JooooBlink


fishing,diving,spearfishing
Alone Wolf RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2209
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 16.07.09
Parašyta 2011/03/23/ 20:11:04
Žiauru, "balionus" tokiems prašaut reik pissed


(Laimikiai: Ungurys - 1,24 kg; Lydeka - 9 kg; Sazanas - 13,72 kg.)
http://www.perkunas-mcc.lt/
Tomasas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/03/23/ 20:47:20
nežinojimas nuo bausmės neatleidžiaKvailys, bet aš su scuba nardydamas, nežinojau, kad medžioti negalima. Nusipirkau šautuvą, ir tikrai planavau medžioti, tiesiog smalsumo vedamas pradėjau domėtis internete kas ta povandeninė medžioklė ir pan.suvis Ir tik patekęs į neriam puslapįOki poki, supratau, kad PM su scuba yra brakonieriavimas....

Jei kur pamatote tokias nuotraukas, nepatingėkit ir autoriui brūkštelti, kad jis brakonierius, gal bent kelias dūšias nuo pragaro išgelbėsimrazz


eni vidi vici
Ecka RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2011/03/23/ 20:52:49
prie gedos stulpo prikalt,ir i viesuma!!!bugsbugsbugs
EIWIS RE: Kas čia brakonieriai?
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 1004
Vieta: Varėna
Įstojęs: 02.03.08
Parašyta 2011/03/23/ 20:59:48
Na toki parazitai garbės nei sau nei mums nedaro...Pomidorai
tidass RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2011/03/23/ 21:08:10
kazkaip cia idomiai.. labai noreciau, suzinociau manau kas jie, nes tokia sake kur prie unguriu turiu, ir ji visiskai visiskai nesiskiria nuo tos! zinau, kad kazkoks meistrelis gamino/vertesi tomis sakemis, gamino pazistamiem, as tiesiog tretinis asmuo.. manau nuo panevezio bus kile sitie..


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
alex RE: Kas čia brakonieriai?
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/03/23/ 21:24:26
teisingai
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/03/23/ 21:42:44
tidass parašė:
kazkaip cia idomiai.. labai noreciau, suzinociau manau kas jie, nes tokia sake kur prie unguriu turiu, ir ji visiskai visiskai nesiskiria nuo tos! zinau, kad kazkoks meistrelis gamino/vertesi tomis sakemis, gamino pazistamiem, as tiesiog tretinis asmuo.. manau nuo panevezio bus kile sitie..

koks skirtumas kas jie....pažiūrėk FB, paleisk search'ą ir pilna tokių foto rasi... aš tau ir vardą ir pavardę pasakyčiau, ir kąs tada...?! Tiesiog mano mintis buvo, kad jų daug tokių... Tomasas manau iš dalies teisus, tiesiog jie nežino ką daro po vandeniu ir jokių taisyklių neskaitę...iki tol kol paaus tikėkimės Oki poki


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Tomasas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/03/24/ 10:46:23
aklas parašė:
tidass parašė:
kazkaip cia idomiai.. labai noreciau, suzinociau manau kas jie, nes tokia sake kur prie unguriu turiu, ir ji visiskai visiskai nesiskiria nuo tos! zinau, kad kazkoks meistrelis gamino/vertesi tomis sakemis, gamino pazistamiem, as tiesiog tretinis asmuo.. manau nuo panevezio bus kile sitie..

koks skirtumas kas jie....pažiūrėk FB, paleisk search'ą ir pilna tokių foto rasi... aš tau ir vardą ir pavardę pasakyčiau, ir kąs tada...?! Tiesiog mano mintis buvo, kad jų daug tokių... Tomasas manau iš dalies teisus, tiesiog jie nežino ką daro po vandeniu ir jokių taisyklių neskaitę...iki tol kol paaus tikėkimės Oki poki


Rokai, tai jei žinai jų vardus, pavardes, kokia problema surašyti raštelį su nuorodomis į GA ??? nuo to kad mes čia forume piktinsimės ir putosimės niekas nepasikeis. Aš nesakau, kad GA juos nuteis, nubaus bet jei jie nors telefonu ar raštu susisieks ir pasiteiraus, kur ir kada buvo daryta nuotrauka, jau bus naudos....Mentas


eni vidi vici
Spearfisher RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/03/24/ 11:13:09
Patikek Tomai, ne vienas inspektorius kai pateiksi jam sita nuotrauka, neskambins ir nerasys jiem. Jeigu tikslas paskambinti ir pasneketi, tai gali padaryti bet koks suauges vyras, prisistates savo vardu arba kokio inspektoriaus. Su parasymu tas pats - nubausti ju visvien nenubausi, o jeigu nori tik "padeti" jiems tapti "geriems", tai parasyk kad tai yra nelegalu ir tokios nuotraukos internete tik gadina musu visu ivaizdi, kaip povandeniniu medziotoju. Nors jeigu jie tai daro samoningai (o as duodu 99% kad taip ir yra) tai tas ivaizdis jiems... Jie ir taip ir taip daro tai nelegaliai, tai ar prides ar atims viena kita ezera jiems tikrai dzin. Zinau kad liudnai cia viska pateikiau, bet manau realiai. (labai noreciau kad butu ne taip)
Tomasas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/03/24/ 15:19:09
Spearfisher parašė:
Patikek Tomai, ne vienas inspektorius kai pateiksi jam sita nuotrauka, neskambins ir nerasys jiem. Jeigu tikslas paskambinti ir pasneketi, tai gali padaryti bet koks suauges vyras, prisistates savo vardu arba kokio inspektoriaus. Su parasymu tas pats - nubausti ju visvien nenubausi, o jeigu nori tik "padeti" jiems tapti "geriems", tai parasyk kad tai yra nelegalu ir tokios nuotraukos internete tik gadina musu visu ivaizdi, kaip povandeniniu medziotoju. Nors jeigu jie tai daro samoningai (o as duodu 99% kad taip ir yra) tai tas ivaizdis jiems... Jie ir taip ir taip daro tai nelegaliai, tai ar prides ar atims viena kita ezera jiems tikrai dzin. Zinau kad liudnai cia viska pateikiau, bet manau realiai. (labai noreciau kad butu ne taip)


tai mane įrašyk į tą 1 procentą, kuris TIKRAI nežinojo, mano sąžinė rami, bent tuo, kad nemedžiojau su akvalangu, na o, kaip sakoma už ketinimus, niekas nebaudžia. Aš nebūčiau toks kategoriškas kaip tu, man atrodo, kad tikrai yra nemažai akvalangistų, kurie nežino, kad brakonieriauja. Procentais nematuosiu. Esu linkęs žmonėse pirmiausia ieškoti gerųjų savybių. Galiu ir pats asmeniškai juos informuoti, jei tik kas man duotų nuorodas, kur rado tas nuotraukasOki poki kaip jau minėjau, neverta piktintis ir nejudinti nė piršto. Geriau pajudinti pirštą, o piktintis galima bus kai pasiųs ant trijų raidžiųrazz O gal koks vienas kitas ir padėkos, nes nežinojo, kad brakonieriauja. o nuotraukas su nuorodomis, vistiek i GA reikia nusiųsti.Mentas


eni vidi vici
Spearfisher RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/03/24/ 16:02:30
Tomasas parašė:
Spearfisher parašė:
Patikek Tomai, ne vienas inspektorius kai pateiksi jam sita nuotrauka, neskambins ir nerasys jiem. Jeigu tikslas paskambinti ir pasneketi, tai gali padaryti bet koks suauges vyras, prisistates savo vardu arba kokio inspektoriaus. Su parasymu tas pats - nubausti ju visvien nenubausi, o jeigu nori tik "padeti" jiems tapti "geriems", tai parasyk kad tai yra nelegalu ir tokios nuotraukos internete tik gadina musu visu ivaizdi, kaip povandeniniu medziotoju. Nors jeigu jie tai daro samoningai (o as duodu 99% kad taip ir yra) tai tas ivaizdis jiems... Jie ir taip ir taip daro tai nelegaliai, tai ar prides ar atims viena kita ezera jiems tikrai dzin. Zinau kad liudnai cia viska pateikiau, bet manau realiai. (labai noreciau kad butu ne taip)


tai mane įrašyk į tą 1 procentą, kuris TIKRAI nežinojo, mano sąžinė rami, bent tuo, kad nemedžiojau su akvalangu, na o, kaip sakoma už ketinimus, niekas nebaudžia. Aš nebūčiau toks kategoriškas kaip tu, man atrodo, kad tikrai yra nemažai akvalangistų, kurie nežino, kad brakonieriauja. Procentais nematuosiu. Esu linkęs žmonėse pirmiausia ieškoti gerųjų savybių. Galiu ir pats asmeniškai juos informuoti, jei tik kas man duotų nuorodas, kur rado tas nuotraukasOki poki kaip jau minėjau, neverta piktintis ir nejudinti nė piršto. Geriau pajudinti pirštą, o piktintis galima bus kai pasiųs ant trijų raidžiųrazz O gal koks vienas kitas ir padėkos, nes nežinojo, kad brakonieriauja. o nuotraukas su nuorodomis, vistiek i GA reikia nusiųsti.Mentas

Tai kad Tomai del tu 99% as ne apie visus akvalangistus pasakiau, zinau kad didesnis procentas zmoniu kai pasakai, kad esi povandeninis medziotojas pradeda klausineti apie balionus ir pan., nes neisivaizduoja kaip galima tik su triubele panerti, prabuti ten kazkoki laiko tarpa ir dar pasauti zuvi razz Savaime aisku, kad ir scubininku tarpe tokiu yra, bet as kalbu butent del situ klounu. Nes manau kad jie puikiai zino ka daro (dar karta pasikartosiu - noreciau kad butu kitaip) wink Ir tuo labiau neturejau omeny taves... visiskai no Na o del geru noru, tai kas cia neigs - aisku, kad reikia kazkam pasakyti ir jeigu tai busi tu, tai as pirmas prieisiu ir paspausiu tau ranka. Teisingai sakai, reikia nors kazkaip pabandyti, negu piktintis ir nieko neveikti thumbs up Butent del sitos situacijos, nemanau kad reikia siusti i GA del vienos paprastos priezasties - kad jiems nieko nebus ir GA net pirstu nepajudins, tai garantuoju 100%, o kad kad eiliniam inspektoriui, kuris veliau gales kazka negero pasakyti taryboje, pakeisim nuomone apie mus tai irgi faktas. Juk zmogus toks padaras: kai jis gaus foto jis tikrai nepagalvos
-"oi, kokie visi medziotojai geri ir tik sitie brakusos!", tikrai ne no jo mintis bus panasiai
-"ble visi jie brakusos, tik vienas kitas tokie saziningi kaip sitas kuris atsiunte foto"
Deja, bet gyvenime toli grazu ne taip kaip pas tave - "Esu linkęs žmonėse pirmiausia ieškoti gerųjų savybių." bye
Redaguotas Spearfisher 2011/03/24/ 16:05:01
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/03/24/ 16:07:35
Tomasas parašė:
aklas parašė:
tidass parašė:
kazkaip cia idomiai.. labai noreciau, suzinociau manau kas jie, nes tokia sake kur prie unguriu turiu, ir ji visiskai visiskai nesiskiria nuo tos! zinau, kad kazkoks meistrelis gamino/vertesi tomis sakemis, gamino pazistamiem, as tiesiog tretinis asmuo.. manau nuo panevezio bus kile sitie..

koks skirtumas kas jie....pažiūrėk FB, paleisk search'ą ir pilna tokių foto rasi... aš tau ir vardą ir pavardę pasakyčiau, ir kąs tada...?! Tiesiog mano mintis buvo, kad jų daug tokių... Tomasas manau iš dalies teisus, tiesiog jie nežino ką daro po vandeniu ir jokių taisyklių neskaitę...iki tol kol paaus tikėkimės Oki poki


Rokai, tai jei žinai jų vardus, pavardes, kokia problema surašyti raštelį su nuorodomis į GA ??? nuo to kad mes čia forume piktinsimės ir putosimės niekas nepasikeis. Aš nesakau, kad GA juos nuteis, nubaus bet jei jie nors telefonu ar raštu susisieks ir pasiteiraus, kur ir kada buvo daryta nuotrauka, jau bus naudos....Mentas


Jei esi naudojęs FB - tai žinai, kad jų foto komentuot aš negaliu jei nesu friendlist'e wink Aš tik šiaip, forumo temai atgaivint čia, tas foto įdėjau. O kovot ar GA siuntinėt nematau tikslo....tiksliau tikslas gal ir yra, bet rezultato nebus... juolab, kad kaip ir sakiau, tik foto matau FB, bet iki komentarų ar žinučių nueit negaliu. Vien dėl tavęs, kad jau pamoralizavai, pabandysiu iki jo nusigauti, yra kontaktas per pažįstamų pažįstamus happy pažiūrėsim ką pasakys happy


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/03/24/ 17:21:01
aklas parašė:
Tomasas parašė:
aklas parašė:
tidass parašė:
kazkaip cia idomiai.. labai noreciau, suzinociau manau kas jie, nes tokia sake kur prie unguriu turiu, ir ji visiskai visiskai nesiskiria nuo tos! zinau, kad kazkoks meistrelis gamino/vertesi tomis sakemis, gamino pazistamiem, as tiesiog tretinis asmuo.. manau nuo panevezio bus kile sitie..

koks skirtumas kas jie....pažiūrėk FB, paleisk search'ą ir pilna tokių foto rasi... aš tau ir vardą ir pavardę pasakyčiau, ir kąs tada...?! Tiesiog mano mintis buvo, kad jų daug tokių... Tomasas manau iš dalies teisus, tiesiog jie nežino ką daro po vandeniu ir jokių taisyklių neskaitę...iki tol kol paaus tikėkimės Oki poki


Rokai, tai jei žinai jų vardus, pavardes, kokia problema surašyti raštelį su nuorodomis į GA ??? nuo to kad mes čia forume piktinsimės ir putosimės niekas nepasikeis. Aš nesakau, kad GA juos nuteis, nubaus bet jei jie nors telefonu ar raštu susisieks ir pasiteiraus, kur ir kada buvo daryta nuotrauka, jau bus naudos....Mentas


Jei esi naudojęs FB - tai žinai, kad jų foto komentuot aš negaliu jei nesu friendlist'e wink Aš tik šiaip, forumo temai atgaivint čia, tas foto įdėjau. O kovot ar GA siuntinėt nematau tikslo....tiksliau tikslas gal ir yra, bet rezultato nebus... juolab, kad kaip ir sakiau, tik foto matau FB, bet iki komentarų ar žinučių nueit negaliu. Vien dėl tavęs, kad jau pamoralizavai, pabandysiu iki jo nusigauti, yra kontaktas per pažįstamų pažįstamus happy pažiūrėsim ką pasakys happy


Tai va, jei trumpai, Dima teisus buvo... padėkojo už rūpestį tas žmogus, bet taisykles puikiai žino...tiesiog yra kaip yra.


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Cirkulas RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/03/24/ 17:36:53
Cia tema labai jau jautri istikruju, sunku pasakyti kiek tokiu kaip sie veikejai yra, bet faktas kad ne vienas ir ne viena desimtis tokiu. Blogiausia, kad kaip Dima minejo daugelis neskiria musu (be balionu) ir scuberiu su sautuvais. Jiems atrodo tai tas pats.

Sutiksit toki veikeja vandeni uzsukit kranus, peili BCD liemene ir plaukit tolyn Loughing out Loud juokauju zinoma
Redaguotas Cirkulas 2011/03/24/ 17:52:37
Tomasas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/03/24/ 18:38:36
Cirkulas parašė:
Cia tema labai jau jautri istikruju, sunku pasakyti kiek tokiu kaip sie veikejai yra, bet faktas kad ne vienas ir ne viena desimtis tokiu. Blogiausia, kad kaip Dima minejo daugelis neskiria musu (be balionu) ir scuberiu su sautuvais. Jiems atrodo tai tas pats.

Sutiksit toki veikeja vandeni uzsukit kranus, peili BCD liemene ir plaukit tolyn Loughing out Loud juokauju zinoma

žostkai tu čia pajuokavaiBlink koks tidas gali taip ir padarytiLoughing out Loud
nepamiršk, kad skuberiai po vieną dažniausiai neplaukioja, taigi jo "badis" gali ir patį už peleko į dugną nutemptiPomidorai

Aš sukursiu facebooke grupę, kur sudėsiu visas sitų brakusu nuotraukas.Mentas


eni vidi vici
Redaguotas Tomasas 2011/03/24/ 18:40:20
Cirkulas RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/03/24/ 18:53:11
Juokauju zinoma, blogiausia ka jiems galima padaryti tai i deti ju foto i www.nardyk.lt ten juos uzgraus negyvai Loughing out Loud
Redaguotas Cirkulas 2011/03/24/ 18:53:38
arvydasc RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 568
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 20.02.08
Parašyta 2011/03/25/ 12:55:56
Gal pirma savo nuotraukas apsisluokit, kad kiti kur nepatalpintu Loughing out Loudtarp musu yra ne vienas toks kuris cia rekauja i eteri as gerietis Yahoo o istikruju lol
1
Puslapis 52 iš 127 << < 49 50 51 52 53 54 55 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo