TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/20/ 02:56:58   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 8 iš 127 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
ezkimas RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2009/01/08/ 10:12:48
didelis lidys belenkiek ikru pavaris, todel pas juos daug labai zuvies yra, mums iki to toli[/quote]

skaiciau vienam zurnale kad zuvies paleidinejimas nieko per daug gero neduoda, kadangi kol zuvi istrauki kad ir jos per daug nesuzaloji, bet ji gauna daug streso, ko pasekoje kazkas ten pas ja pakinta (neatsimenu kas) ir ji dazniausiai po kazkiek dienu nustimpa, o apie jos ishnershima negali but nei kalbos. ypac tai aktualu plesrioms zuvims.
ezkimas RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2009/01/08/ 10:15:01
zaraza parašė:
siulau pradeti atvira kova su zvejais...
zodziu neriat nakti...kai visi vasara ant naciofkes dugniniu primete ir tinklu pritrauke...neriat tyliai ir su ilgu peiliu nupjaustot visus valus ir viska ka galit nupjaut...Loughing out LoudSokiai pokiai
ir nereiks jokiu GA ar kitokiu ten tarnibu...ir po truputi padarysim tvarka...Taip!razz

po to lauk kaip sudina kaimiecio sake ismigs i kupra kai ishnersi oro ikvept razz
REKLAMA
zaraza RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 165
Vieta: Siauliai
Įstojęs: 27.12.08
Parašyta 2009/01/08/ 10:36:06
tai jei nuo kranto toli, kaimietis nedames...reikia tik vieta ant kranto susirast, kur negales palaukt su ta sudina sake...kai islips medziotojas misija baiges...razz
fLoaT RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 106
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.02.08
Parašyta 2009/01/08/ 10:53:02
ezkimas parašė:

po to lauk kaip sudina kaimiecio sake ismigs i kupra kai ishnersi oro ikvept razz


10 balu...clap
labai vaizdziai pasakyta

kas liecia zuvu dydzius ir paleidima:
lydeka iki 3 kg yra produktyvi, t.y. mazai valgo ir isnersia daug ikru, o didesnes - atvirksciai. iki 3 kg lydeka geriau paleisti, arba nufotkintisay cheese!
www.freedive.lt
fLoaT RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 106
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.02.08
Parašyta 2009/01/08/ 10:57:21
zaraza parašė:
tai jei nuo kranto toli, kaimietis nedames...reikia tik vieta ant kranto susirast, kur negales palaukt su ta sudina sake...kai islips medziotojas misija baiges...razz


tas kaimietis su sudina sake turi valti, nes kaip jis ta tinkla pastatys?
taigi lauk smugio is virsaus, kai plaukiosi jo tinkus draskydamas
www.freedive.lt
Garbanius RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/01/08/ 13:11:19
O mano nuomone tokia. Nesikiskim is svetima reikalus ir nereikia pyktis su zmonemis ypac vietiniais, as kaip nardau niekda nelieciu pastatyti tinklu, ta tegul daro G.A. cia ju reikalas. O jai jus netycia suspjaustysit markiruota tinkla kur zmogu ji legaliai pasistate kas tada. Zmones simtus metu state ir statyts tinklus ju proteviai state , ir mes jiems tikrai neuzdrausim ir ju psihologijos ir mastymo nepakeisim o kad juos supykdint galim tai tikrai.
PVZ. as pasistatau tinkliuka atplaukiu tinklas supjaustytas viskas aisku kad naru darbas. Tada as jau jums nepavydziu , jusu as aisku nepagausiu vandeni, bet masinos tai jusu lieka ant kranto no va kokia ju psihologija.
Todel as kiek nardau stengiuosi nesivelti i jokius konfliktus.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/01/08/ 13:16:42
www.copperheart.lt
Spearfisher RE: Kas cia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/01/08/ 19:03:34
Garbanius parašė:
O mano nuomone tokia. Nesikiskim is svetima reikalus ir nereikia pyktis su zmonemis ypac vietiniais, as kaip nardau niekda nelieciu pastatyti tinklu, ta tegul daro G.A. cia ju reikalas. O jai jus netycia suspjaustysit markiruota tinkla kur zmogu ji legaliai pasistate kas tada. Zmones simtus metu state ir statyts tinklus ju proteviai state , ir mes jiems tikrai neuzdrausim ir ju psihologijos ir mastymo nepakeisim o kad juos supykdint galim tai tikrai.
PVZ. as pasistatau tinkliuka atplaukiu tinklas supjaustytas viskas aisku kad naru darbas. Tada as jau jums nepavydziu , jusu as aisku nepagausiu vandeni, bet masinos tai jusu lieka ant kranto no va kokia ju psihologija.
Todel as kiek nardau stengiuosi nesivelti i jokius konfliktus.


Nenoriu pasakyti, kad tu visiskai neteisus, bet ir sutikti negaliu no jeigu visada ir visur vadovautis tokia logika, tai gyvenime nieko niekada nepakeisim. Musa - tegul musa, cia ne mano reikalas, uzmus - tegul uzmusa, cia ne mano reikalas, vogia - tegul! cia gi ne mano reikalas neutral Juk turbut girdejot, kad 95% zmoniu, kurie gryzo is kalejimo, arba seda vel labai greitai, arba daro toliau savo "reikaliukus", tiesiog ju nepagauna - tai gal nebaudziam visai? Manau, istraukdami ir suplesidami viena kita tinkla, mes tikrai "padedam" kazkiek tam ezerui arba upei. Ne tokie jau ir turtingi (dazniausiai) tie kas stato tinklus, kad kiekviena karta pirkti vis naujus po 100 - 200 metru.
Welsh RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 168
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 08.04.08
Parašyta 2009/01/08/ 19:14:09
Pavyzdziui del tinklu reiketu bausti pardavejus, kurie parduoda tinklus tiems kurie neturi leidimu, jie gi i leidimus 100% neziuri... pissed Gal pora % pamazetu tinklu Musu ezeruose... Tinklininkai kaip vagiai, buvo, yra ir bus... bugs Bet vogia jie patys pas save ! thumbs down
www.neriam.lt
Spearfisher RE: Kas cia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/01/08/ 19:38:00
Tarp kitko apie si marazma irgi norejau pasakyti: niekaip man nedaeina kodel parduotuvese prekiauja tais irankiais, kurie yra uzdrausti? Pvz. siandien buvau zvejybos parduotuveje ir ka as pamaciau...guli sniuras, salia kainininkas ir parasyta - "ungurinis sniuras 350metru, 300kabliuku" Blink, arba taip vadinama "guma", kuri irgi yra uzdrausta, guli sau uz visai normalia kaina 13Lt. pilnai sukomplektuota hmm! Tinklam, manau yra kokie nors reikalavimai, nors nezinau - gal ir ne, bet pardavineja nuo paciu paprasciausiu ir pigiausiu "kitaisku", kurie nemanau kad tinka verslininkam. Zodziu bardakas...
Garbanius RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/01/08/ 19:54:12
Spearfisher parašė:
Garbanius parašė:
O mano nuomone tokia. Nesikiskim is svetima reikalus ir nereikia pyktis su zmonemis ypac vietiniais, as kaip nardau niekda nelieciu pastatyti tinklu, ta tegul daro G.A. cia ju reikalas. O jai jus netycia suspjaustysit markiruota tinkla kur zmogu ji legaliai pasistate kas tada. Zmones simtus metu state ir statyts tinklus ju proteviai state , ir mes jiems tikrai neuzdrausim ir ju psihologijos ir mastymo nepakeisim o kad juos supykdint galim tai tikrai.
PVZ. as pasistatau tinkliuka atplaukiu tinklas supjaustytas viskas aisku kad naru darbas. Tada as jau jums nepavydziu , jusu as aisku nepagausiu vandeni, bet masinos tai jusu lieka ant kranto no va kokia ju psihologija.
Todel as kiek nardau stengiuosi nesivelti i jokius konfliktus.


Nenoriu pasakyti, kad tu visiskai neteisus, bet ir sutikti negaliu no jeigu visada ir visur vadovautis tokia logika, tai gyvenime nieko niekada nepakeisim. Musa - tegul musa, cia ne mano reikalas, uzmus - tegul uzmusa, cia ne mano reikalas, vogia - tegul! cia gi ne mano reikalas neutral Juk turbut girdejot, kad 95% zmoniu, kurie gryzo is kalejimo, arba seda vel labai greitai, arba daro toliau savo "reikaliukus", tiesiog ju nepagauna - tai gal nebaudziam visai? Manau, istraukdami ir suplesidami viena kita tinkla, mes tikrai "padedam" kazkiek tam ezerui arba upei. Ne tokie jau ir turtingi (dazniausiai) tie kas stato tinklus, kad kiekviena karta pirkti vis naujus po 100 - 200 metru.


Tikejausi tokios rekcijos Oki poki is dalies ir tu Dima nevisiskai teisus. Juk pats zinai kad lincio teismas yra uzdraustas, o ce gaunasi kad jus teiset, Taip jai jus istosite i visuomeninius gamtos inspektorius tada jus galite isimineti tinklus, juos pjaustyti ir gaudyti brakonierius, bet jai jus tik eiliniai zvejai jum niekas neduoda teises ta daryti. Juk ir jus ne visi sventi buna kartais kad ir neleistina ezeruka patikrinat, o kas tada jai tas pats zvejys ar ezro pakrantes gyventojes pribegs ir supjaustys jusu kostiumus, atims sautuvus, lastus ir ka pasakysit jie nebus teisus pagal JUS. Todel dar karta pasikortosiu hebra nedirbkit G.A. darbo negave tam leidimo. Juk brakonieriai yra daugiausiai agresyvus mazai ko bijantys asmenys ir didele ju dauguma net dirba policijoje ir toje pacioje G.A.nes jaucia nebaudziamuma.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/01/08/ 21:34:40
www.copperheart.lt
Spearfisher RE: Kas cia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/01/08/ 20:13:56
Garbanius parašė:
Spearfisher parašė:
Garbanius parašė:
O mano nuomone tokia. Nesikiskim is svetima reikalus ir nereikia pyktis su zmonemis ypac vietiniais, as kaip nardau niekda nelieciu pastatyti tinklu, ta tegul daro G.A. cia ju reikalas. O jai jus netycia suspjaustysit markiruota tinkla kur zmogu ji legaliai pasistate kas tada. Zmones simtus metu state ir statyts tinklus ju proteviai state , ir mes jiems tikrai neuzdrausim ir ju psihologijos ir mastymo nepakeisim o kad juos supykdint galim tai tikrai.
PVZ. as pasistatau tinkliuka atplaukiu tinklas supjaustytas viskas aisku kad naru darbas. Tada as jau jums nepavydziu , jusu as aisku nepagausiu vandeni, bet masinos tai jusu lieka ant kranto no va kokia ju psihologija.
Todel as kiek nardau stengiuosi nesivelti i jokius konfliktus.


Nenoriu pasakyti, kad tu visiskai neteisus, bet ir sutikti negaliu no jeigu visada ir visur vadovautis tokia logika, tai gyvenime nieko niekada nepakeisim. Musa - tegul musa, cia ne mano reikalas, uzmus - tegul uzmusa, cia ne mano reikalas, vogia - tegul! cia gi ne mano reikalas neutral Juk turbut girdejot, kad 95% zmoniu, kurie gryzo is kalejimo, arba seda vel labai greitai, arba daro toliau savo "reikaliukus", tiesiog ju nepagauna - tai gal nebaudziam visai? Manau, istraukdami ir suplesidami viena kita tinkla, mes tikrai "padedam" kazkiek tam ezerui arba upei. Ne tokie jau ir turtingi (dazniausiai) tie kas stato tinklus, kad kiekviena karta pirkti vis naujus po 100 - 200 metru.


Tikejausi tokios rekcijos Oki poki is dalies ir tu Dima nevisiskai teisus. Juk pats zinai kad lincio teismas yra uzdraustas, o ce gaunasi kad jus teiset,kas jums suteike ta teise isimti, supjaustuyti tinkla, kas jum dave sita teise. Taip jai jus istosite i visuomeninius gamtos inspektorius tada jus galite isimineti tinklus, juos pjaustyti ir gaudyti brakonierius, bet jai jus tik eiliniai zvejai jum niekas neduoda teises ta daryti. Juk ir jus ne visi sventi buna kartais kad ir neleistina ezeruka patikrinat, o kas tada jai tas pats zvejys ar ezro pakrantes gyventojes pribegs ir supjaustys jusu kostiumus, atims sautuvus, lastus ir ka pasakysit jie nebus teisus pagal JUS. Todel dar karta pasikortosiu hebra nedirbkit G.A. darbo negave tam leidimo. Juk brakonieriai yra daugiausiai agresyvus mazai ko bijantys asmenys ir didele ju dauguma net dirba policijoje ir toje pacioje G.A.ne jaucia nebaudziamuma.


Viska, ka parasei, tikrai zinau ir suprantu. Bet yra vienas niuansas, kuris labai neigiamai nuteikia mane pries tinklus, kaip povandenini medziotoja - kai medziotojas nusizengia, jis jokiu budu ne sudaro pavojaus zvejo gyvybei, kai tai padaro zvejas-tinklininkas - jis ne tik padaro zala gamtai, bet ir musu nardyma daro labai pavojingu uzsiemimu. Nekalbu tusciai, per 18 metu kai uzsiimu povandenine medziokle buvau ne viena karta pakliuves i tinkla... Apie kai kurius atvejus galetu patvirtinti mano draugai, kurie sedejo tuo momentu valtyje ir padejo man likti gyvam... Kai kilau is 9 m. gylio ir pakeliui "pagavau" tinkla, dar sugebejau kazkaip iskilti i pavirsiu, bet jeigu nebutu salia valties, as nezinau kaip reiketu plaukti iki kranto apie 200-300 metru su aplink visa kuna apsiviniojusiu tinklu... Vienu zodziu, kaip beveik visada gyvenime, medale turi antra puse. Ir galima diskutuoti ilgai ir nuobodziai, bet kol nepasikeis musu paciu Lietuviu mastysena, manau mazai kas pasikeis. O gaila...
Garbanius RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/01/08/ 20:35:27
Nu as ir tu tinklininku neginu as ir pries juos nusistates. Panasi situacija yra man buvusi tik man isipaniojo lastas, tai visa laime kad buvau 2 metru gyli tai siaip nataip isinarpliojau bet kaip pagalvojau jai taip gyli tad butu buve chana. As kaip nardau daznai randu senu apleistu tinklu tai tuos visada jai buna valtis imetu i ja, o jai neriu ir matau tinkla ypac koki kilometrini tada islipes paskambinu G.A. nes turiu keliu vyruku telfonus ir nurodau kur jie mazdaug yra, bet pats niekda nagu nekisu nes esu pasimokines. Viena karta nardziau ezeruki ir pamaciau tinkla priplaukiau ir patikrinau kas per tinklas o pasirodo krante vyrukai zvejojo dare bonkute, o tas tinklas ju. Tai gerai kad as to tinklo nesupjausciau tik kelias mazas lydekaites paleidau. Jie sedo i valtuke ir atplauke patikrint ar as nieko ju tinklui nepadariau. Dar kiek su jais turejau nemolonaus pokalbio jie man sako ko lendi kur ne tavo, o ju tai trys o as tai vienas. Todel as norejau perspet hebra kad butu atsargus nes daznai brokonieriai uzmete tinklus juos ir stebi. Gerai jai musu bus 3-5 narai tai gali isimineti tuos tinklu nes nebaisu o jai vienas nardai tai tikrai gali tureti daug nemalonumu.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/01/08/ 20:36:43
www.copperheart.lt
zaraza RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 165
Vieta: Siauliai
Įstojęs: 27.12.08
Parašyta 2009/01/08/ 21:47:51
tai gal palikim sita diskusija... kiekvienas sau apsimastom, ka darytume tokioj situacijoj ir viskas...kaip vidinis balsas sakys taip ir pasielgsim vistiek...o tada jau ziuresim, ar nert i gyli ar eit su vyrais susikaut...Taip!wink
Cirkulas RE: Kas cia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/01/08/ 22:49:28
jo teisybes manau visi pasisakymai turi. As ir zinau, kad negalima liesti tinklu, bet visada jei tik randu tikla metu lauk ir supjaustau. Aisku, niekas nera apsaugotas nuo brakonieriu, bet kazkaip as drasus nes pas mane galinga puska rankose.

Na cia gal ne i tema, bet papasakosiu kokiu variantu buna del musu hobio:
Yra buve ir daugiau tokiu nutikimu, bet paskutinis tai buvo per paskutines freedivingo organizuotas varzybas.
Startas varzybu duotas, as issitraukiau siesarcio ezera, na ir plaukiu per ezero viduri i kita ezero kranta. Ezero viduryje pastebejau pradzioje su gumine valtimi zvejojanti zmogu. Galva pakeliu karts nuo karto, kad i valti neiplaukciau ir plaukiu tolyn. Tik veliau pajuntu man per veida lyg ir valas brukstelejo, pakeliu galva ir jau girdziu kaip rekia zvejas:
Ka bl... darai, aklas bl..., pizdy nori ir. t.t.
As kaip visada atsiprasau, sakau tikrai nepastebejau. Jis toliau nesiliauja rekaujes, man kantrybe trunka, as siokia tokia savigarba ir juk turiu. Pakeliu sautuva i ora, (tada ir as jau nusikeikiau) sakiau gal kulka i kakta pavaisint? Zvejo intonacija pasikeicia, pradeda bendrauti nebe kaip jau su visisku debilu, o jau ir pagarbos matosi...
Kartais buna tokiu kvailu, visiskai beprasmiu situaciju, net juokinga. Kam to reikia? Ir dar kai pagalvoji drasumas gi tu zveju... Juk visokiu ir medziotoju gali buti, kai pagalvoju o jei taip, paneri issitrauki pelli ir per visa valti is apacios didele skyle padarai ir nuplauki...



Video:
Youtube.com
Kuzmicius RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 646
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 11.03.08
Parašyta 2009/01/08/ 23:25:24
Cia ne drasumas yra,cia durnumas ir neismanymas nieko kito toliau savo nosies.


Kai hobis virsta darbu,reikia keist hobi!!!
Kuzmicius RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 646
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 11.03.08
Parašyta 2009/01/08/ 23:29:51
As manau jei matai kad plaukia naras tavo pusen,ar pro sali tai kokio velnio jam ta blizge ant galvos metyt,palauk kol praplauks ir metyk toliau.ir teke ir man uzplaukt ant zilkos bet pasitaike gal normalus zmones ir tik nusijuoke kai salia pludes isneriau.o gal todel kad su seimom buvohmm!


Kai hobis virsta darbu,reikia keist hobi!!!
tidass RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/01/09/ 22:13:29
ir man buvo atvejis, kai buvau pilnai susiseres, dugnines, pludinuke uzmestos, jau tik beliko sedet, zet i saulelydi ir laukt kibimo karsiuku po 1 val ruosimosi... ir ta tyla pertrauke garsus pleskenimaisi - naras plaukia, islindo is nendriu vos uz 10m nuo mano valu istiestu i ezero giluma.. tai as tas dugnines vienu metu abi pakeliau, viena numeciau kita viniojau, krc kad tik greiciau istraukt, o tas de***** dar ir pagaudyt mano svarelius sumaste, gal jam pasirode kokia zuvyte, nezinau, bet vos kabliu jam i pirstus nesuvariau.. tai pasakiau jam kad nors tyliau plauktu, nes lastais per pavirsiu duoda kaip reikiant, ir teskena.. po kiek laiko girdejau, kad ne man vienam jis ten maise Loughing out Loud ant kazkieno tinklo uzplauke, ir seimininkas reke - neliesk, bo pagausiu - bus blogai. Loughing out Loud ir dar jis turejo gi gristi, tai vel jis pro mane Doh


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Evaldas RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2009/01/09/ 22:22:29
Hm, pala, pala, o žvejyba nakti neuždrausta?
Spearfisher RE: Kas cia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/01/09/ 22:46:55
EvaldasB parašė:
Hm, pala, pala, o žvejyba nakti neuždrausta?


O cia tai geras Blink Is kur istraukei? no
Ka tu Evaldai, pats smagumelis! Nakti, prie lauziuko, zveju "baikes" ir staiga... PYPpp...p.p.pp signalizatoriaus garsas. O miegas palapyneje... o dar jaunas... ir salia jauna...Loughing out Loud mmm.m.m.m.m Graziausi prisiminimai eek
Redaguotas Spearfisher 2009/01/09/ 22:51:18
tidass RE: Kas cia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/01/09/ 22:50:52
cia gi ne nakti viskas vyko, cia buvo vakaras - bet saule jau buvo zemai, ir beto zvejoti leidziama su meskere 24valandas per para man atrodo..


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Puslapis 8 iš 127 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Sivers 2011
Sivers 2011
Varžybos Latvijoje 2010-2013
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo