TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/20/ 12:11:27   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 3
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 84 iš 127 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Evaldas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2013/02/20/ 18:47:08
Baigės tuo, kad baudą susimokėjo jie, nes įrangą visą paemė, o kai bauda sumokėta buvo atgavo ją.
MeXaniC RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2013/02/20/ 19:12:31
Evaldas parašė:
Baigės tuo, kad baudą susimokėjo jie, nes įrangą visą paemė, o kai bauda sumokėta buvo atgavo ją.


o kokiu pagrindu iranga sulaike? juk pernai nebuvo nei konfiskavimo numatyto, nei tuo labiau, kazkokio asmeninio turto "sulaikymo". Jei teisingai supratau-buvo pazeistos taisykles (dydis, kiekis...ar pan).

cia turbut ant gerkles latviukus pajame hilarious


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
REKLAMA
Evaldas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2013/02/20/ 19:15:03
Pagrindas tas pats kuriuo visus metus prieš tai ir dar seniau galėjo atimti įrangą. Jeigu yra nesilaikoma taisyklių tai inspektorius savo nuožiura gali, nori ir panašiai paimti visą įrangą, šiuo klausimu kalbėjau. Nesvarbu ar tu be leidimo dieną nardai, ar tu nakti. Taip pat teisę jie savo nuožiura turi ir nekonfiskuoti visko, o išrašyti tiktais baudą.
MeXaniC RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2013/02/20/ 19:18:11
Acius!


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
ezkimas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/02/20/ 19:25:54
tai kuo tada jiems baigesi kaip ir aisq , tik sakau kaip dabar butu su tokiom baudom. Uz 20 lydeku zala gamtai 10000 lt. Jiems neapsimoketu moket baudos, kad pasiimtu iranga.
MeXaniC RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2013/02/20/ 19:47:20
Israsytu bauda, konfiskuotu iranga ir paprasytu susimoket. Latviukai gali susimoket, arba skusti teismui, arba nieko nedaryt ir sedet latviu ezeruosna uodegas imerkus


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
tutis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 553
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 24.04.09
Parašyta 2013/02/20/ 21:52:33
Kiek anksciau teko susidurt su tokiais veikejais, kur 10000lt baudu turi, ir kita diena jiems pofig, ar ji vel pagaus kabliuojanti ar ne, pakliuvus, vel atsedi paru, pavalgo sriubos, ko nakti nelabai gauna kabliuodamas prie vandens telkinio, atidirba viesuosius darbus, ir vel prie heso, taip kad apie sugrieztinta tvarka ir uzkeltas baudas, labiau bijos visokie sodininkai, poilsiautojai kuriems adrenalino trukumas mieste, kurie tinkliuka uzmeta viena karta i metus, ai... ka cia ir sneket, gaunasi pilstymas is tuscio i kiaura musu pokalbiuose, nes ir taip visi viska supranta koks mechanizmas sitame reikale sukas
Redaguotas tutis 2013/02/20/ 22:24:28
ezkimas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/02/20/ 22:40:02
MeXaniC parašė:
Israsytu bauda, konfiskuotu iranga ir paprasytu susimoket. Latviukai gali susimoket, arba skusti teismui, arba nieko nedaryt ir sedet latviu ezeruosna uodegas imerkus


nu ir latviukas nifiga nesumoka, jam del to i lt ivaziuot ir medziot toliau niekas nedraudzia, o skola kabo ir tiek.
Valiukas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 343
Vieta: Molėtai
Įstojęs: 05.06.12
Parašyta 2013/02/20/ 22:41:41
O aš savimi didžiuojuosi tuo, kad atverčiau užkietėjusį brakušą į doros kelią ir išmokinau žuvį gaudyti su meškerėmis, tai vyras net leidimus žūklei pirkt pradėjoLoughing out Loud, nors to gyvenime nėra daręs. Ir tie, kurie su manimi žvejoja, po savęs ir šiukšles susirenka ir mažas lydekas paleidžia. Nors, kol kas tik vieną į protą atvedžiau, bet mažas žingsnis man, daugiau šansų sumedžiot kažką mums happy
13 RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2013/02/20/ 22:45:18
Varnas parašė:
O aš savimi didžiuojuosi tuo, kad atverčiau užkietėjusį brakušą į doros kelią ir išmokinau žuvį gaudyti su meškerėmis, tai vyras net leidimus žūklei pirkt pradėjoLoughing out Loud, nors to gyvenime nėra daręs. Ir tie, kurie su manimi žvejoja, po savęs ir šiukšles susirenka ir mažas lydekas paleidžia. Nors, kol kas tik vieną į protą atvedžiau, bet mažas žingsnis man, daugiau šansų sumedžiot kažką mums happy

thumbs up


fishing,diving,spearfishing
13 RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2013/02/20/ 22:48:15
ezkimas parašė:
MeXaniC parašė:
Israsytu bauda, konfiskuotu iranga ir paprasytu susimoket. Latviukai gali susimoket, arba skusti teismui, arba nieko nedaryt ir sedet latviu ezeruosna uodegas imerkus


nu ir latviukas nifiga nesumoka, jam del to i lt ivaziuot ir medziot toliau niekas nedraudzia, o skola kabo ir tiek.

Irangos naujos reik, tai arba babkiu turi , arba Batiskafas bankrutuos greit!geras


fishing,diving,spearfishing
Gemini RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Varliukas


Pranešimai: 75
Įstojęs: 07.03.12
Parašyta 2013/02/21/ 00:31:42
Tomasas parašė:
turėtų kreiptis raštu ir būtinai atviru laišku į atsakingas institucijas su klausimu KODĖL bla, bla, bla...?
Teisingai Gemini?

Tu netgi vienu žingsniu mane aplenkei. Viskas teisingai. Aš kiek kitaip suformuluočiau, bet kryptis ta pati.

Tomasas parašė:
O aš manau, kad tai padaryti nesiryžtama, nes bijoma sukelti didelį vėją ir likti prie suskilusios geldos t.y visiško PM draudimo vidaus vandenyse. Ar ne taip Cirkulai?

Nors adresuota ne man, bet pasisakysiu. Ne manau, kad bijoma. Manau, kad laikomasi tam tikro neutraliteto, bet su tam tikrom pastangom plėsti PM galimybes. Ir dar galvoju, kad tam tikro spaudimo dažnis galėtu būti didesnis. Bet ne drįsčiau vienareikšmiškai taip teigti nes nesu tinkamai informuotas. Gal Cirkulas dar su kuo nors kas antra mėnesi visokias institucijas spaudžia, nors ir neprivalo. I don’t know...

Rokas parašė:
Atskirkit ežero nuomininkus nuo tvenkinių savininkų ir neklaidinkit žmonių...
Bent patys susivokiat apie ką ir kokiu tikslu čia pilstot tuščiai?!

Rokai – tavo postas buvo pats tuščiausias, išskyrus ta viena pabrauktą sakinį.

Kokiu tikslu?
Aš iškėliau konkretu klausimą, tiksliau du: Kodėl apribota būtent povandenine medžiokle? Kuo visa tai pagrista?
Tikslas buvo: Gauti konkrečius argumentuotus atsakymus. Tuo pačiu pamatyti kaip yra informuoti forumo dalyviai.

Vienos dienos užteko suprasti, jog forumo nariai kurie sudalyvavo diskusijoje per nepilna vienos paros laikotarpį tiesiog nežino kodėl yra apribota jų teise. Ką kiti žmones (praeiviai, poilsiautojai, žvejai, turistai) mato ir mano ir net gi gal būt žino – nėra pagrindas apribojimams. Kuriamų taisyklių sistema ne taip kuriama. Niekas dėl neaišku kieno nuomones negali uždrausti kokiu nors dalykų.

ciuka parašė:
Gemini, man atrodo, kad su klausimu "kodėl" reikėtų kreiptis į tam tikras atsakingas instancijas.

Pritariu. Reikia kreiptis būtent ten... kažkur ten. Bet čia deja ne atsakingų instancijų forumas – o pabandyti paklausti niekas nedraudžia... net gi skatina. Atseit klauskit jum patars/atsakys.

Man asmeniškai nepatinka, kad mano hobis asocijuojasi su brakonieriavimu. Aš matau tiesiogini ryši tarp apriboto telkinių kiekio ir liaudies nuomones. Kai manęs paklausia: „O tai kodėl kitur negalima?“ Aš neturiu ką atsakyti. Rezultate gaunamos išvados – jeigu jiems uždraude, reiškia buvo tam priežasčių. Tos priežastys liaudies manymu yra daugiau neigiamos negu teigiamos. Padarykite nedidele apklausą savo draugų/kolegų kolektyve (bent 5 žmones). Įvertinkite rezultatą.

Jeigu jau egzistuoja leidžiama povandenine medžiokle, tai ji turi būti leidžiama totaliai visuose plotuose. Išskyrus pavojingas zonas prie HidroElektrinių, draustinius ir panašei. Tada ir dėmesys tokiai veiklai butu kitoks – esu tuo tikras. Kol neturėsime veiklos be apribojimų amžinai busime „brakonieriais“. Čia jau tikrai be variantų.

Dėkoju visiems sudalyvavusiems

Kad neteršti temos - wellcome to <Asmeninės žinutės>
(visa tai tik mano nuomone)
„Kodėl?“ - Closed
Valiukas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 343
Vieta: Molėtai
Įstojęs: 05.06.12
Parašyta 2013/02/21/ 07:31:34
(Gemini rašė: Man asmeniškai nepatinka, kad mano hobis asocijuojasi su brakonieriavimu. Aš matau tiesiogini ryši tarp apriboto telkinių kiekio ir liaudies nuomones. Kai manęs paklausia: „O tai kodėl kitur negalima?“ Aš neturiu ką atsakyti. Rezultate gaunamos išvados – jeigu jiems uždraude, reiškia buvo tam priežasčių. Tos priežastys liaudies manymu yra daugiau neigiamos negu teigiamos. Padarykite nedidele apklausą savo draugų/kolegų kolektyve (bent 5 žmones). Įvertinkite rezultatą.
Jeigu jau egzistuoja leidžiama povandenine medžiokle, tai ji turi būti leidžiama totaliai visuose plotuose. Išskyrus pavojingas zonas prie HidroElektrinių, draustinius ir panašei. Tada ir dėmesys tokiai veiklai butu kitoks – esu tuo tikras. Kol neturėsime veiklos be apribojimų amžinai busime „brakonieriais“. Čia jau tikrai be variantų.)

Ežerų nuomininkų Lietuvoje yra krūva, tai ar tingisi užpakalį pakelti ir paprašyti jų leidimo pamedžioti? Ar norisi kaip ponui, kad visi duris atidarinėtu? O ar leisti medžioti, kiekvienas nuomininkas pats spręs, lygiai taip pat, ar leisti žvejoti. Taip kad čia priklauso tik nuo tamstos reputacijos tame rajone, kur pats medžioji. Aš irgi vieno verslininko, didelio PM priešininko paklausiau kodėl, tai atsakymas buvo toks, kokį moka atsakyti apie 90 proc. liaudies, o paklausus ar leistu man pamedžioti atsakymas : tai žinoma kad taip.
Taip kad chebra nepasišiukšlinkim, nesididžiuokim, nusileiskim ant žemės ir viskas bus gerai Oki poki
Redaguotas Valiukas 2013/02/21/ 10:51:04
Mikis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 190
Vieta: Telsiai
Įstojęs: 22.08.11
Parašyta 2013/02/21/ 10:03:08
Visikai pritariu kodel tie desimt, kodel butent tie ezerai kodel visi isideste tik toje puseje Lietuvos ka ezeru nera ir kitoje puseje Lietuvos, kad ir tie plateliai. Nuomininkas negali man uzdrausti zvejoti tiesiog jis man privalo parduoti leidima o del PM jis man gali spyga parodyti. Savininkas gali niekam neleisti zvejoti.
Man tai asmeniskai jokio skirtuma ar yra tu 10 ezeru ar nera vistiek iki ju vaziuoti pertoli. O kai prasai kokios MŽD kad parasytu leidima jie atkerta juk turite 10 ežeru ir medžiokit tenais.O JIE PATYS BRAKONIERIAI.


Gamta paklūsta tik tam, kuris jos klauso.
Cirkulas RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/02/21/ 10:40:48
Xebra turiu sprendima jums, man atrodo per LNK rodo tokia laida su Meizelyte, "Bedu Turgus" berods vadinasi, nenorit va sita kompanija paskambint jai?

Nenorit atsipalaiduot, juk greita savaigalis


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2013/02/21/ 10:44:53
ciuka RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/02/21/ 11:41:55
ciuka parašė:
Gemini, man atrodo, kad su klausimu "kodėl" reikėtų kreiptis į tam tikras atsakingas instancijas.

Pritariu. Reikia kreiptis būtent ten... kažkur ten. Bet čia deja ne atsakingų instancijų forumas – o pabandyti paklausti niekas nedraudžia... net gi skatina. Atseit klauskit jum patars/atsakys.

Man asmeniškai nepatinka, kad mano hobis asocijuojasi su brakonieriavimu. Aš matau tiesiogini ryši tarp apriboto telkinių kiekio ir liaudies nuomones. Kai manęs paklausia: „O tai kodėl kitur negalima?“ Aš neturiu ką atsakyti. Rezultate gaunamos išvados – jeigu jiems uždraude, reiškia buvo tam priežasčių. Tos priežastys liaudies manymu yra daugiau neigiamos negu teigiamos. Padarykite nedidele apklausą savo draugų/kolegų kolektyve (bent 5 žmones). Įvertinkite rezultatą.

Jeigu jau egzistuoja leidžiama povandenine medžiokle, tai ji turi būti leidžiama totaliai visuose plotuose. Išskyrus pavojingas zonas prie HidroElektrinių, draustinius ir panašei. Tada ir dėmesys tokiai veiklai butu kitoks – esu tuo tikras. Kol neturėsime veiklos be apribojimų amžinai busime „brakonieriais“. Čia jau tikrai be variantų.

Gemini, juk jau Tau anksčiau rašiau, kad šiame forume į tavo klausimą "kodėl" atsakymo niekas neturi. Tai kai gausi visus atsakymus, prašau pasidalink su visais.


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
MeXaniC RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2013/02/21/ 11:52:21
Cirkulas parašė:
Xebra turiu sprendima jums, man atrodo per LNK rodo tokia laida su Meizelyte, "Bedu Turgus" berods vadinasi, nenorit va sita kompanija paskambint jai?

Nenorit atsipalaiduot, juk greita savaigalis


lux ideja thumbs up
tik taip greit savaitgaliui nepavyks-Meizelyte pries tai turi surasti ta problemos sprendeja-tai galetu buti koks Mazuronis, ar MZD pirmininkas, kuris prizadetu pries kameras, suteikti povandeninikams isskirtines galimybes medziot visuose ezeruse , upese ir nuosavuose pruduose razz


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
Redaguotas MeXaniC 2013/02/21/ 11:53:10
Tomas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1255
Įstojęs: 31.10.09
Parašyta 2013/02/21/ 12:28:42
Na as manau, 10 todel, kad jie yra valstybiniai ir virsija daugiau negu 500ha, o kiti yra isnuomoti, tad kaip ir negali leisti. Aisku yra ir daugiau valstybiniu, bet jie nevirsija 500ha. Tai manau i situos kriterijus ir remtasi, nors siaip bbz Loughing out Loud gal ir nusisnekejau Loughing out Loud Cia panasiai kaip su galingais kateriais ir vandens motociklais grynai remiasi i kriteriju 500ha.
Tomas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1255
Įstojęs: 31.10.09
Parašyta 2013/02/21/ 12:30:48
O del nuominiku lyg ir zada atimt absoliuciai is visu nuomos teise, ir vel padaryt visus valstybinius, kazka girdejau puse lupos, tad siek tiek reikia luktelt, gal situacija ir kardinaliai pasikeis happy
Rokas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2013/02/21/ 14:16:34
Gemini parašė:
Tomasas parašė:
turėtų kreiptis raštu ir būtinai atviru laišku į atsakingas institucijas su klausimu KODĖL bla, bla, bla...?
Teisingai Gemini?

Tu netgi vienu žingsniu mane aplenkei. Viskas teisingai. Aš kiek kitaip suformuluočiau, bet kryptis ta pati.

Tomasas parašė:
O aš manau, kad tai padaryti nesiryžtama, nes bijoma sukelti didelį vėją ir likti prie suskilusios geldos t.y visiško PM draudimo vidaus vandenyse. Ar ne taip Cirkulai?

Nors adresuota ne man, bet pasisakysiu. Ne manau, kad bijoma. Manau, kad laikomasi tam tikro neutraliteto, bet su tam tikrom pastangom plėsti PM galimybes. Ir dar galvoju, kad tam tikro spaudimo dažnis galėtu būti didesnis. Bet ne drįsčiau vienareikšmiškai taip teigti nes nesu tinkamai informuotas. Gal Cirkulas dar su kuo nors kas antra mėnesi visokias institucijas spaudžia, nors ir neprivalo. I don’t know...

Rokas parašė:
Atskirkit ežero nuomininkus nuo tvenkinių savininkų ir neklaidinkit žmonių...
Bent patys susivokiat apie ką ir kokiu tikslu čia pilstot tuščiai?!

Rokai – tavo postas buvo pats tuščiausias, išskyrus ta viena pabrauktą sakinį.

Kokiu tikslu?
Aš iškėliau konkretu klausimą, tiksliau du: Kodėl apribota būtent povandenine medžiokle? Kuo visa tai pagrista?
Tikslas buvo: Gauti konkrečius argumentuotus atsakymus. Tuo pačiu pamatyti kaip yra informuoti forumo dalyviai.

Vienos dienos užteko suprasti, jog forumo nariai kurie sudalyvavo diskusijoje per nepilna vienos paros laikotarpį tiesiog nežino kodėl yra apribota jų teise. Ką kiti žmones (praeiviai, poilsiautojai, žvejai, turistai) mato ir mano ir net gi gal būt žino – nėra pagrindas apribojimams. Kuriamų taisyklių sistema ne taip kuriama. Niekas dėl neaišku kieno nuomones negali uždrausti kokiu nors dalykų.

ciuka parašė:
Gemini, man atrodo, kad su klausimu "kodėl" reikėtų kreiptis į tam tikras atsakingas instancijas.

Pritariu. Reikia kreiptis būtent ten... kažkur ten. Bet čia deja ne atsakingų instancijų forumas – o pabandyti paklausti niekas nedraudžia... net gi skatina. Atseit klauskit jum patars/atsakys.

Man asmeniškai nepatinka, kad mano hobis asocijuojasi su brakonieriavimu. Aš matau tiesiogini ryši tarp apriboto telkinių kiekio ir liaudies nuomones. Kai manęs paklausia: „O tai kodėl kitur negalima?“ Aš neturiu ką atsakyti. Rezultate gaunamos išvados – jeigu jiems uždraude, reiškia buvo tam priežasčių. Tos priežastys liaudies manymu yra daugiau neigiamos negu teigiamos. Padarykite nedidele apklausą savo draugų/kolegų kolektyve (bent 5 žmones). Įvertinkite rezultatą.

Jeigu jau egzistuoja leidžiama povandenine medžiokle, tai ji turi būti leidžiama totaliai visuose plotuose. Išskyrus pavojingas zonas prie HidroElektrinių, draustinius ir panašei. Tada ir dėmesys tokiai veiklai butu kitoks – esu tuo tikras. Kol neturėsime veiklos be apribojimų amžinai busime „brakonieriais“. Čia jau tikrai be variantų.

Dėkoju visiems sudalyvavusiems

Kad neteršti temos - wellcome to <Asmeninės žinutės>
(visa tai tik mano nuomone)
„Kodėl?“ - Closed


Pilnatis gal dabar? Demagogas arba šizofrenikas arba genijus Tu....nors visi šitie žodžiai tau tinka, nes nuo šiziko iki genijaus tikrai tik vienas žingsnis... Atskirk spalvas juodas nuo baltų, ir rimtus reikalus nuo nerimtų. O dar geriau būtū, kad atsiverstum senesnes forumo temas ir ten PAMATYTUM, kad tokio pobūdžio diskusijos yra keliamos kas sezoną, ir ypatingai ŽIEMOS metu... Taip, kad nereikia čia dviračio išradinėt, nieko naujo nepasakei... Trinkit ****** paskutinius du puslapius šitoj temoj, nes nieko bendro su pranešimais apie brakonierius čia niekas neparašė... Na apart baltą automobilį su skiriamaisiais pažeidinėjimo ženklais say cheese!


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Puslapis 84 iš 127 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Šaudymo į taikinius čempionatas 2010
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo