TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 00:48:23   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 98 iš 127 << < 95 96 97 98 99 100 101 > >>
Valiukas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 343
Vieta: Molėtai
Įstojęs: 05.06.12
Parašyta 2013/07/25/ 11:05:15
ciuka parašė:
Vaidas parašė:
ciuka parašė:
Aš nepriklausau šiam klubui, bet mano supratimu taip ir turi būti, viskas teisinga Oki poki


O jusu klube prasizengeliu nera? razz O jei kuri priciuptu, toks pats likimas butu kaip zeniaus?

kalbu už save, forume atstovauju save o ne klubą. Jei tau įdomu kaip aš medžioju, tai atsakysiu, dėl savo tam tikrų įsitikinimų ir moralės laikausi PM taisyklių. Neneigsiu, esu nardęs vieną kartą naktį, tai buvo labai senai, to daugiau tikrai nedarysiu, nematau tame jokios prasmės ir malonumo. Medžioju pirmiausia dėl malonumo, ne dėl mėsos. Nepateisinu nusižengimų ir nesvarbu ar tai būtų mano klubo narys, ar kito klubo, taisyklės visiems yra vienodos, šio požiūrio laikysiuos visada. Kas mane atimiau iš čia esančių pažįsta, žino tai puikiai, tikrai yra čia dar keli tokie kaip aš, bet gaila, kad tik keli


Kodėl tik keli, juk ne visi skalambija kokie jie sąžiningi ir geri, kam tas piaras?
Egisss RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 783
Vieta: Jurbarkas
Įstojęs: 02.03.09
Parašyta 2013/07/25/ 11:20:09
gal jau uztenka????pasnekejot pasnekejot ir gana, kam pilstyti is tuscio i kiaura?? Atsiminkit tema sita vadinasi KAS CIA BRAKONIERIAI? O pazeidejas NEBUTINAI yra brakonierius. tad visiems palinkesiu RAMYBESDraugeliaiDraugeliai


Ramios bites tyliai duzgia..... wink
REKLAMA
ciuka RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/07/25/ 11:21:51
Kodėl tik keli, juk ne visi skalambija kokie jie sąžiningi ir geri, kam tas piaras?

"Piaras". Nejuokink...


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2013/07/25/ 11:25:14
SvOrIs RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2013/07/25/ 11:43:00
eilini karta cia uzsukes isitiknau , kad cia grynas Vaiku darzelis Doh

visi kartu geriat darot susibegimus, paskui vieni kitus teisiat...zemas lygis smile




costum 50cm 2/3
Cirkulas RE: Kas čia brakonieriai?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/25/ 13:44:15
Klubas is tokio lygio, kada jo tikslas susitikti, pagerti, palauzti rankom, snukius padauzyti senai perlauges i rimta organizacija, kuri turi tam tikrus tikslus, vizijas ir atkakliai to siekiama metu is metus. Taip jau gaunasi, kad klubas issikeles tokius tikslus, kada jam pasiekti reikalingi nesutepti apatiniai. Todel nutikus tokiems dalykams kad ir kaip bebutu gaila gero zmogaus, del vieno zmogaus organizacija kenteti negali.

Skamba kiek ziauriai, bet man pagerti klubas nereikalingas, turiu su kuo gerti ir taip, man reikia komandos kuri padetu siekti klubo tikslus igyvendinti. Visi baliai, meetai ir kitos pramogos tai yra tik priemone siekiant klubo tikslu igyvendinimui motyvuoti kazkaip kolegas, draugus, kurie dirba kartu su manimi, padaryki nors kiek sia aplinka idomesne ir motyvuoti toliau prisideti prie komandos.

Labai dziaugiuosi, nuosirdziai pasakysiu, kad turiu sale nemazai zmoniu, kurie masto panasiai. Tikiuosi taip ir liks!


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2013/07/25/ 13:51:23
rolis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 627
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 05.03.08
Parašyta 2013/07/25/ 13:44:55
Vaidas parašė:

O jusu klube prasizengeliu nera? razz O jei kuri priciuptu, toks pats likimas butu kaip zeniaus?


Kas cia kur prasizengineja ?
Kas butu jeigu butu, klausi ?

1. Pirmiausia tai gautu "samaliotu".(nuo visu nariu)
2. Arine turetu suskaiciuoti visus dar likusius sazanus, pasverti ir ant ju kairiojo sono raudonu flomasteriu surasyti svorius .
3. Puse metu plaukiotu (be sautuvo) salia klubo nariu ir uztaisinetu sautuvus, nuiminetu zuvi nuo sakiu, uzverinetu zuvi ant kukanu....

Apie likusius punktus papasakosiu prie progos jeigu domina razz


www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas?ref=hl
turbaza RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Varliukas


Pranešimai: 54
Vieta: kaunas
Įstojęs: 02.07.13
Parašyta 2013/07/25/ 13:48:33
butu labai veiksminga profilaktine priemone..Loughing out Loud
dieninis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 792
Vieta: vilnius
Įstojęs: 10.02.13
Parašyta 2013/07/25/ 14:17:23
Tomas parašė:
Vienus pagauna kitu ne.... nepasiseke zmogui...sad Matyt Dieninio kursu neisklauses razz
Cia geras komentaras,tiesiai I desimtuka.
SvOrIs RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2013/07/25/ 14:46:41
dieninis parašė:
Tomas parašė:
Vienus pagauna kitu ne.... nepasiseke zmogui...sad Matyt Dieninio kursu neisklauses razz
Cia geras komentaras,tiesiai I desimtuka.


Loughing out LoudLoughing out Loud dabar semsimes patirties kaip Norgeje Menkutes medzioti Drinks Cheers


costum 50cm 2/3
tamulis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys




Pranešimai: 579
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.06.08
Parašyta 2013/07/25/ 17:13:59
retai rašau ,bet tikrai yra ne keletas kurie laikosi MŽ taisyklių.pvz čiuka man čia įžeidimas, manau savo kaltę išpirksi siverso ungurių šašlykųs happy
Tik norėčiau pasakyti klubo valdybai tie kas pardavinėja sumedžiotą žūvį bet kam tai neturėtu būti.........(niekam netaikau) patys turi susiprasti.
Aišku valdyba ne tam,kad gaudytu kas taip daro kas ne,bet jūs tam ir esate galvos kurias mes išrenkame, ir galvotu happy
Zenius bus atpirkimo kaip čia gražiau pavadinti oželis happy nesupyk happy ,bet bus daug kam pamoka tuo pačiu ir man,kad vis dėlto būjus turi būti ir griežtai laikytis taisyklių.



ciuka parašė:


Vaidas parašė:
ciuka parašė:
Aš nepriklausau šiam klubui, bet mano supratimu taip ir turi būti, viskas teisinga Oki poki


O jusu klube prasizengeliu nera? razz O jei kuri priciuptu, toks pats likimas butu kaip zeniaus?

kalbu už save, forume atstovauju save o ne klubą. Jei tau įdomu kaip aš medžioju, tai atsakysiu, dėl savo tam tikrų įsitikinimų ir moralės laikausi PM taisyklių. Neneigsiu, esu nardęs vieną kartą naktį, tai buvo labai senai, to daugiau tikrai nedarysiu, nematau tame jokios prasmės ir malonumo. Medžioju pirmiausia dėl malonumo, ne dėl mėsos. Nepateisinu MŽ nusižengimų ir nesvarbu ar tai būtų mano klubo narys, ar kito klubo, taisyklės visiems yra vienodos, šio požiūrio laikysiuos visada. Kas mane atimiau iš čia esančių pažįsta, žino tai puikiai, tikrai yra čia dar keli tokie kaip aš, bet gaila, kad tik keli
ciuka RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/07/25/ 17:31:13
tamulis parašė:
retai rašau ,bet tikrai yra ne keletas kurie laikosi MŽ taisyklių.pvz čiuka man čia įžeidimas, manau savo kaltę išpirksi siverso ungurių šašlykųs happy
Tik norėčiau pasakyti klubo valdybai tie kas pardavinėja sumedžiotą žūvį bet kam tai neturėtu būti.........(niekam netaikau) patys turi susiprasti.
Aišku valdyba ne tam,kad gaudytu kas taip daro kas ne,bet jūs tam ir esate galvos kurias mes išrenkame, ir galvotu happy
Zenius bus atpirkimo kaip čia gražiau pavadinti oželis happy nesupyk happy ,bet bus daug kam pamoka tuo pačiu ir man,kad vis dėlto būjus turi būti ir griežtai laikytis taisyklių.



ciuka parašė:


Vaidas parašė:
ciuka parašė:
Aš nepriklausau šiam klubui, bet mano supratimu taip ir turi būti, viskas teisinga Oki poki


O jusu klube prasizengeliu nera? razz O jei kuri priciuptu, toks pats likimas butu kaip zeniaus?

kalbu už save, forume atstovauju save o ne klubą. Jei tau įdomu kaip aš medžioju, tai atsakysiu, dėl savo tam tikrų įsitikinimų ir moralės laikausi PM taisyklių. Neneigsiu, esu nardęs vieną kartą naktį, tai buvo labai senai, to daugiau tikrai nedarysiu, nematau tame jokios prasmės ir malonumo. Medžioju pirmiausia dėl malonumo, ne dėl mėsos. Nepateisinu MŽ nusižengimų ir nesvarbu ar tai būtų mano klubo narys, ar kito klubo, taisyklės visiems yra vienodos, šio požiūrio laikysiuos visada. Kas mane atimiau iš čia esančių pažįsta, žino tai puikiai, tikrai yra čia dar keli tokie kaip aš, bet gaila, kad tik keli


Nuuuu, Tamuli... Syverse pamenu labai tavo skani žuvis buvo rūkyta... wink Ir su žmona tada buvai... happy


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2013/07/25/ 17:31:52
tamulis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys




Pranešimai: 579
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.06.08
Parašyta 2013/07/25/ 17:36:14
na taip pats prisipažinai ,kad nakti buvai medžioti,mano tai paskutinė medžioklė ir gali bet kas mesti akmenų krūva jei ne taip happy
Taip kad galiu tą patį pasakyti nuuuuuuuuuuu čiuka happy),buvai be žmonos ir ka tik gimusio vaiko happy
tamulis RE: Kas čia brakonieriai?
Narys




Pranešimai: 579
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.06.08
Parašyta 2013/07/25/ 17:37:37
na trumpiau iš jūsų ungurių šašlykas happy
Fanas966 RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 418
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 20.06.08
Parašyta 2013/07/25/ 18:23:07
Vaidas parašė:
Nuuuu, Tamuli... Syverse pamenu labai tavo skani žuvis buvo rūkyta... wink Ir su žmona tada buvai... happy


Ai žmona šaunuolė happy)))))))

Riškime temą. Per važrybas pasikalbėkime, jei vis dar bus aktualu.

Taika žuvims ir medžiotojams.

p.p.s. vežiokitės štuką litų, dorožkę kokso dažnai išsprendžia bėdas..
Redaguotas Fanas966 2013/07/25/ 18:36:24
SpecElistas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1093
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 21.08.08
Parašyta 2013/07/25/ 18:29:48
As, kaip jau salyginai nemaza staza turintis medzioklis pasakysiu taip: pradzioje pradedi medzioti ir nelabai zinai kas galima kas ne, bent jau seniau taip buvo, truko informacijos, o gal ir noro jos ieskoti. Darai tai kas tau patinka, sieki surasti trofeju (nifiga nerandi bet ne apie tai), nebutinai laikaisi visu taisykliu ir tai vezha. Tipo toks ale draudziamas vaisius ar pan. Veliau laikas eina, pradedi labiau gerbti povandenini pasauli ir jo gyventojus. Tada pribresti iki tokio lygio kai pradeda vezhti visko darymas pagal taisykles, kai gali atsipalaiduoti ir negalvoti ar niekas nemato, niekas nepagaus, kitaip tariant atrandi sito uzsiemimo geraja puse. Tam reikia laiko, siokio tokio auklejimo is vyresniu. Cia panasiai kaip vairavime, katik gaves teises, jaunas, nepatyres, kartais perlenki lazda su greiciu ar kitu taisykliu nepaisymu, bet praejus kazkiek laiko supranti kad tikras vairavimo malonumas yra ne gazas - dugnas... Aisq, kartais paspaudi ir veliau, bet su sveiku protu wink


Beabejo kad imanoma...
ciuka RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/07/25/ 18:35:13
tamulis parašė:
na taip pats prisipažinai ,kad nakti buvai medžioti,mano tai paskutinė medžioklė ir gali bet kas mesti akmenų krūva jei ne taip happy
Taip kad galiu tą patį pasakyti nuuuuuuuuuuu čiuka happy),buvai be žmonos ir ka tik gimusio vaiko happy

Šaunuolis Tamuli, tuomet tikrai Tavimi didžiuojuosi (tikrai sakau be sarkazmo), malačius, kepsim ungurį Draugeliai Priskirk save prie tų kelių wink


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2013/07/25/ 18:51:54
SvOrIs RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2013/07/25/ 19:23:13
Fanas966 parašė:
[quote]Vaidas parašė:
Nuuuu, Tamuli... Syverse pamenu labai tavo skani žuvis buvo rūkyta... wink Ir su žmona tada buvai... happy


Ai žmona šaunuolė happy)))))))

Riškime temą. Per važrybas pasikalbėkime, jei vis dar bus aktualu.

Taika žuvims ir medžiotojams.

p.p.s. vežiokitės štuką litų, dorožkę kokso dažnai išsprendžia bėdas..

ir keleta jointu vakar, net i vandeni nelipome Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud


costum 50cm 2/3
Redaguotas SvOrIs 2013/07/25/ 19:23:55
Tomas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1255
Įstojęs: 31.10.09
Parašyta 2013/07/25/ 20:32:41
Atminkit viena cia tarp kitko jei ka: bujus px negausit baudos uz zuvi nes cia yra mzt pazeidimas o va sake tai jau traktuojama kaip draudziamu budu kazkas tokio.... taip kad uz buju min 25litukai ir vsio... happy
Evaldas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2013/07/30/ 09:48:39
http://urd.am.lt/VI/index.php#a/1640
Waidotas RE: Kas čia brakonieriai?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 156
Vieta: Palanga
Įstojęs: 31.08.11
Parašyta 2013/07/30/ 10:26:27
Visai toki neprasta arbaleta konfiskavo... idomu kiek baudos gavo razz
Puslapis 98 iš 127 << < 95 96 97 98 99 100 101 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo