TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/16/ 19:43:31   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Kita medžioklės įranga: kojinės, pirštinės, kaukės ir kita
Puslapis 22 iš 24 << < 19 20 21 22 23 24 >
Berzas RE: Svoriai
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 285
Vieta: Vilnius/Utena
Įstojęs: 15.02.12
Parašyta 2012/05/16/ 11:04:09
andrej81 parašė:
sveiki kolegos,man cia rase kazkas is forumo savo tel kuris norejo pasimainit 2kg svori ant dirzo ant 2vnt po 1kg bet as pamecau jo tel
tai is naujo rasau gal ira norinciu ar taip gal kas norit pamainit 2kg svino ant dirzo ant 2vnt po 1kg , rasikit arba terisiog skambinkit, busiu labai dekingasgeras


As tau kazkada skambinau, bet taip ir neperskambinaiLoughing out Loud

Pas mane yra atliekamo svorio, po 1kg, tai be problemu galiu pakeistOki poki tik negreitai, busiu isvykes is LT, nebent po savaites.
Jeigu ka, tai rasyk i PM, susitarsimhappy
Donce RE: Svoriai
Narys

Svečias

Pranešimai: 9
Įstojęs: 21.07.10
Parašyta 2012/06/16/ 22:46:23
Gal galit patart del svoriu? Pas mane kostiumas 7mm, as sveriu ~60kg, Svoriu liemene(tokia- http://fish.sed.lsuvisa/plita.jpg) ji sveria 5-6 kg, kadangi seniau bandant panerti mane iskarto iskeldavo i virsu nusipirkau dar svoriu ant koju po 0.5kg ant kojos. Siandien nardant vel bandziau panerti - vistiek kelia! Bet kai nustoju su kojom maskatuoti, jas pradeda traukti link dugno, o jeigu as ora isviso iskvepiu, tada jau mane skandina. Tada jau bandau issitiesti, bet jau tada oro greit pritruksta. Tai gal turit pasiulymu? Kvailys
REKLAMA
Dinas RE: Svoriai
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2012/06/16/ 22:50:00
Kokie cia gali but pasiullymai? tau reikia daugiau svorio, dekis dirza ir ant jo kabinkis papildomai svorio, kiek kokiam, tavo pasirinktam medziokles gylyj reikeswink
Donce RE: Svoriai
Narys

Svečias

Pranešimai: 9
Įstojęs: 21.07.10
Parašyta 2012/06/16/ 22:52:14
Nu sakykim iki ~6 metru, Kiek dar svorio reiketu?
Rokas RE: Svoriai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2012/06/16/ 23:50:58
Pirmas klausimas su kuom tu gyli matuoji? Antras patarimas mesk tuos svorius nuo koju. Trecias klausimas kokiam gylyje ruosies medziot? Ketvirtas patarimas pats testuok nuimk/pridek po kilograma ir stebek. Ner cia vienos taisykles.


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Redaguotas Rokas 2012/06/16/ 23:55:40
Donce RE: Svoriai
Narys

Svečias

Pranešimai: 9
Įstojęs: 21.07.10
Parašyta 2012/06/17/ 00:23:18
Su nieko nematuoju. Labai giliai nesiruosiu nardyt, nes dar ir igudziu mazai, ir plauciai neleidziam, kaip ir sakiau iki 5-6 m. O man idomu, kodel negerai svoriai ant koju?
Rokas RE: Svoriai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2012/06/17/ 08:57:41
7 kg imk, bus manau gerai ant 4-6 metru. Ant koju ner reikalo det, tik dugna mutinsi plaukdamas. Ir kam tas kojas vargint, nedek svorio wink


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Donce RE: Svoriai
Narys

Svečias

Pranešimai: 9
Įstojęs: 21.07.10
Parašyta 2012/06/17/ 11:44:49
Ok, aciu labai Acius!
Alone Wolf RE: Svoriai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2209
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 16.07.09
Parašyta 2012/06/17/ 23:02:53
Šiandien susiruošiau pamedžioti. Taip! Persivilkau, visa įranga ant manęs, viskas ok. Sokiai pokiai Einu link vandens ir... kažkas "atsilaisvino".. Blink O gi žiūriu, "pabiro" mano svorių sistema. Trūko diržas.. pissed
(nuo alaus turbūt pilvas užaugo razz ) Pirma mintis, kad mašinoj turiu kitą svorių diržą thumbs up dėja.. neturiu.. kelnių diržas irgi nelabai.. razz Na ką, gerai kad mašina pilnai sukomplektuota, teko panaudoti vilkimo juostą Oki poki Dabar mano tiuninginė svorių sistema priderinta prie bujaus Sokiai pokiaithumbs up

P.S.: Pasisekė, kad diržas netrūko medžioklės metu Taip!


(Laimikiai: Ungurys - 1,24 kg; Lydeka - 9 kg; Sazanas - 13,72 kg.)
Alone Wolf prisegtu paveiksliuku:

http://www.perkunas-mcc.lt/
Dinas RE: Svoriai
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2012/06/17/ 23:54:19
Svoriu sistema derini prie bujaus spalvu gamos? happy
jusiukas RE: Svoriai
Administratorius




Pranešimai: 1880
Vieta: Alytus
Įstojęs: 17.08.09
Parašyta 2012/06/18/ 08:28:36
Loughing out Loud graziai tu cia ishsprendei problema, Alonehappy
Man irgi taip buvo, dar nutruks tie du dirziukai, kur blyna laiko, chia vienos ish pirmuju eckos gamybos sistemeliu, jau dirzu galiojimas pasibaigeshappy imk, kai neshi, visada uz dvieju dirzu sistemele, ilgiau laikishappy as jau perkniedijes.. nardymo rezultatai stipriai pagerejo, kai pasidariau gumini dirza (butenta ta kur tu geltona dabar padarei) guminis leidzia atsikvepuoti normaliai, o tuo paciu ir nekrenta sistemele ant galvos kai neri..


“Jei kur būrą pamatęs su spragilu šikną bekrapštant, krauk į veizolus jam sparčiai, kad dantys braškėtų…” K.Donelaitis
Ecka RE: Svoriai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2012/06/18/ 08:42:24
Visiems,kas turejo tokias pirmas sistemas su SBR gumom,keiciu dirzus.Nepatingekit kreiptis.Uz aciu neisiais,bet bent minimaliai galima bus susitarti(15lt su nuolaidom visi dirzai)geras
Zivile,laukiu i PM kai sumastysi kada ir is ko tau reikiawinkrazz nes mes jau buvom kalbejaMirksiukas


Rokas RE: Svoriai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2012/06/18/ 09:58:58
Pas mane prakolas gavosi toks: kai turėjau guminius diržus - tai man jie girgždėdavo po vandeniu, pakeitė man į medžiaginius. Bet dabar vėl problema: mano cressi kostiumas ties pečiaus dengtas ne nailonu, bet kažkoke ale gumine medžiaga, panaši link neopreno - tai dabar medžiaginiai diržai trinasi į tą medžiagą ir vėl girgžda razz


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
SvOrIs RE: Svoriai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2012/06/18/ 10:02:32
taip buvo ir man kaip Zivilei baisus dalykas kada jau sedi kostiume ir jau jau lipsi i vandeni o cia paukst Loughing out Loud teko panaudoti masinos galini dirza razz todel nepatingekit duokit perdarymui ar jei patys mokat nes gumos tos tikrai nepatikimos thumbs down


costum 50cm 2/3
Rimantas RE: Svoriai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 149
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 13.08.12
Parašyta 2013/08/19/ 09:05:16
Savaitgalį eksperimentavau su svoriais, kad gylyje 7-8m kaboti virš dugno nedirbant su kojomis. Nuėmus 4kg. svorio pasiektas rezultatas.
Neriant giliau 10m dar reikia nuimti iki 1kg.
Bet iškilo klausimas, kad panerti i gylį reikia pasistengti ir dirbti su kojomis.Tai atima daug energijos, nes į dugna netraukia kai tiek svori nusimeti.

ezkimas RE: Svoriai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/08/19/ 09:57:59
Bet iškilo klausimas, kad panerti i gylį reikia pasistengti ir dirbti su kojomis.Tai atima daug energijos, nes į dugna netraukia kai tiek svori nusimeti.

[/quote]

Rimantai, man atrodo lastuose bedos ieskok... sveriu apie 90 kg ir su 5mm medziokliniu kostiumu dedu is viso 3 kg. I 5-6 metru gyli su C4 lastais uzima laiko kelias sekundes ir uztenka pora mostu.
anksciau su scubiniais lastais kol dapompuodavau iki dugno tai jau kilt laikas budavo no
Rimantas RE: Svoriai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 149
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 13.08.12
Parašyta 2013/08/19/ 12:14:40
ezkimas parašė:
Bet iškilo klausimas, kad panerti i gylį reikia pasistengti ir dirbti su kojomis.Tai atima daug energijos, nes į dugna netraukia kai tiek svori nusimeti.



Rimantai, man atrodo lastuose bedos ieskok... sveriu apie 90 kg ir su 5mm medziokliniu kostiumu dedu is viso 3 kg. I 5-6 metru gyli su C4 lastais uzima laiko kelias sekundes ir uztenka pora mostu.
anksciau su scubiniais lastais kol dapompuodavau iki dugno tai jau kilt laikas budavo no[/quote

Pas mane lastai Beuchat mundial ( plastikiniai). Nemaža investicija C4. Pries perkant būtų išbandyti naturoj ar tikrai toks efektas. Švinas pigiau kainuoja ir gerai traukia į dugną. Loughing out Loud
ezkimas RE: Svoriai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/08/19/ 12:38:44
nepamirsk, kad po to ta svina reik dar i virsu ishsikelt ir vel su tais paciais lastais. Manau investicija su perspektyva siokia tokia Oki poki
ignelis RE: Svoriai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 229
Vieta: Klaipeda/Bodo(norge)
Įstojęs: 02.04.14
Parašyta 2014/04/11/ 00:42:47
svoris 85/90kg kostiumas 7mm. seacsub liemene ir dirzas.
Renkuosi pirma komplekta, nardysiu, normalioj surioj juroj 4-9m.
kokiomis proporcijomis reiketu paskirstyti svori? t.y kiek svorio i liemene kiek ant dirzo?
geriau imti svori koncentruota po 1.5/2kg ar dagiau mazesniu kilograminiu? Na ir visu megiamas klausimas, kiek tu kiloramu man pasiimti?Sokiai pokiai
butu gerai jeigu kas parekomenduotu, kiek kilogramu ir kiek "plyteliu" imti kabinimui ant dirzo ir kiek ko i liemene detis?
gal zinot kur lietuvoje galima butu isigyti tokiu http://www.scubastore.com/scuba-diving/seacsub-soft-weight/127224/p "minkstu" svoriu liemenei? ir kiek kilogramas kainuos mazdaug?

P.s pries tai skaicciau, kad kazkas klause apie svino padengima.., tai manau labai puikus variantas butu is auta daliu parduotuves nusipirkti purskiamos(aerozoliniam buteliuke) gumos, skirtos masinu slenksciams/posparniams padengt. tai su ja uzpurski storiua, ji isdziuna, vo tau ir gumuotas grazus svoris...thumbs up
Dinas RE: Svoriai
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2014/04/11/ 07:22:38
ignelis parašė:
svoris 85/90kg kostiumas 7mm. seacsub liemene ir dirzas.
Renkuosi pirma komplekta, nardysiu, normalioj surioj juroj 4-9m.
kokiomis proporcijomis reiketu paskirstyti svori? t.y kiek svorio i liemene kiek ant dirzo?
geriau imti svori koncentruota po 1.5/2kg ar dagiau mazesniu kilograminiu? Na ir visu megiamas klausimas, kiek tu kiloramu man pasiimti?Sokiai pokiai
butu gerai jeigu kas parekomenduotu, kiek kilogramu ir kiek "plyteliu" imti kabinimui ant dirzo ir kiek ko i liemene detis?
gal zinot kur lietuvoje galima butu isigyti tokiu http://www.scubastore.com/scuba-diving/seacsub-soft-weight/127224/p "minkstu" svoriu liemenei? ir kiek kilogramas kainuos mazdaug?

P.s pries tai skaicciau, kad kazkas klause apie svino padengima.., tai manau labai puikus variantas butu is auta daliu parduotuves nusipirkti purskiamos(aerozoliniam buteliuke) gumos, skirtos masinu slenksciams/posparniams padengt. tai su ja uzpurski storiua, ji isdziuna, vo tau ir gumuotas grazus svoris...thumbs up

I 4m manau reikes, kokiu 6-7kg, i 9m apie 5kg, svoris gali svyruot apie 1kg, cia mano nuomone. O kiek i liemene ir kiek ant dirzo det svorio yra labai individualus klausimas, susireguliuosi manau pats vandenyj budamas. Jei daugiau i liemene pridesi automatiskai busi labiau pasvires i prieki. nors vieni to ir nepajunta, o man tas trugde tikrai. Dek kokius 4kg i liemene ir 3kg ant dirzo, ir 3kg i liemene ir 2 ant dirzo.


Gintarinis...
Puslapis 22 iš 24 << < 19 20 21 22 23 24 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Prudas
Prudas
Ežerų planai
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo