TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/20/ 15:13:43   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų hidrokostiumai: firminiai pavadinimai, priežiūra ir kita
Puslapis 36 iš 117 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Spearfisher RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/07/25/ 13:37:25
KKK parašė:
Siuo metu jokio diskonforto del storio nejauciu, nebent kol ant kranto svieciant saulei. Vandeni netenka net uzsipilinet (isileist per kakla) saltesnio vandens


Labai keista, kad taip sakai hmm! Gal tada sakyciau, kad tai labai individualus dalykas, nes patikek kitiems (tame tarpe ir as) sio metu karsta net su 5mm. Kai buvom dabar Latvijoje varzybuose (noriu priminti, kad buvo 106 dalyviai) pagrinde ka sake zmones tik islipus ant kranto tai buvo:
1. Ka kas pasove
2. "reikejo imti plonesni kostiuma"
Patikek, kai as nardau sio metu su 5mm., tai ne viena karta tenka ipilti vandenuka per kakla. Daug kartu maciau, kad ta pati dare ir kiti. Vienam musu bendram pazistamui, Eugenijau, net pradejo svaigti galva nuo per dideles temperaturos. Ir apie tai reikia niekada nepamirsti, kad povandeniniui medziotojui per daug silumos yra labai pavojinga. Nesakau, kad dabar visiem butina pirkti du kostiumus, bet tai butu idealu, nes silumos smugi (gal ir nera tokio termino, bet neradau kaip kitaip pavadinti) sio metu gauti yra labai lengva. Acius!
Spearfisher RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/07/25/ 13:38:48
KKK parašė:
Spearfisher parašė:
KKK parašė:
Cirkulai, o tavo 5mm plius 3mm pakostiumis ar ne tas pats kaip 8 gaunas? Nors pakostiumis, tai sortai ir maikute?


Ne, cia ne tas pats. Su 8mm. kostiumu daug silciau negu su pokostiumiu wink

O kokio storio tie triusikai, apie kuriuos kalbejom?


3mm. wink
REKLAMA
Spearfisher RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/07/25/ 13:39:31
arvis911lt parašė:
aciu uz info visiemsTaip!, cia gal biski ne y tema bet kiek lietuvisku reikia infetuot visai naujai aprangai lastams kauke ir tt..... be sautuvo, kalbu apie )BEUCHAT 7MM atviru poru galbut kamufleziny) kostiuma ir kitus daiktus, zodziu perkant neprasciausius daiktus rolleyes


Apie 2000Lt.
ErikaZ RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/25/ 15:18:46
nu man dabar su 7mm nera karsta... nors gan daug laiko pavirsiuje ir zolese praleidziu, pirstines 2mm kojines 4mm su kiauru padu Loughing out Loud

Aisku as manau, kad dar spalva kostiumo turi reiksmes, pas mane jis toks sviesus gan komuflezas, tai ne taip saule limpa kaip su juodu... helpless
Vitalys RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 124
Vieta: Utena
Įstojęs: 08.06.09
Parašyta 2009/07/25/ 16:55:07
man atrodi kad cia daug kas priklauso ir nuo zmogaus
pvz man 7mm kostiumas pats tas aisku buna karsta bet pakenciama kada oro temperatura yra 30
o kada buna kokie 22 tai man labai normalu ir net nereikia vesintis
o del kainos
komufliazas apie 1000-1100lt
na seip iseitu apie 2000lt viskas
tiesa pagalvok ar verta komufliaza
skirmantas1 RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 199
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.03.09
Parašyta 2009/07/25/ 17:06:42
pritariu, kad mostiumo storis nuo zmogaus grudinimosi priklauso, as su 5mm dvieju daliu neriau kai puse ezero ledais dar buvo pasidengia tiesa isbuvau iki 1.5h po to pirstai salo su penkiapirstem. bet ketinu nusipirkti 7mm ziemai nardyti, man tikrai pakaks.o del karscio ir su 5mm man jei tiesiogiai ant saules ir plius 25 karsta, bet pakenciama, kiekvienam savo. draugo kostiumas 7mm ir jam nebuna karsta, o tik salta jei pavasaryrazz
KKK RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/07/25/ 18:30:17
arvis911lt parašė:
weedby parašė:
man atrodi kad cia daug kas priklauso ir nuo zmogaus
pvz man 7mm kostiumas pats tas aisku buna karsta bet pakenciama kada oro temperatura yra 30
o kada buna kokie 22 tai man labai normalu ir net nereikia vesintis
o del kainos
komufliazas apie 1000-1100lt
na seip iseitu apie 2000lt viskas
tiesa pagalvok ar verta komufliaza
o tarkim nekamufliazas kiek mazdauk kainuoja ? kaskas apie 800... ar klystu?

Tu cia paklausei panasiai, kaip kad KIEK KAINUOJA RAUDONA MASINA.
Spalva tik viena is kainos sudeties. Gal pradek nuo firmos, storio, komplektacijos ir t.t.


777
Garbanius RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/07/25/ 21:46:17
As nardziau su 7mm ir galvojau kad ner geriau ar vasara ar rudeni,bet netycia Dima pasiule nebrangiai 5mm ir tada supratau skirtuma.To apsakyti neina reikia isbandyti,bet kaifas po 7mm su 5 mm neralus.Lengvi judesiai po vandeniu ypac ta jauti jai nardai giliau ir reikia daugiau judet vandeni,net nejauti kad su kostiumu nardai,ko nepasakysi su 7 mm.Todel jai yra lysnu litu as uz 2 kostiumus.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
Spearfisher RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/07/26/ 11:56:05
Viskas gerai arvis911lt, KKK pas mus tikrai ne piktas zmogeliukas, netgi sakyciau atvirksciai razz Nu gal ne iki galo isiskaite, bet tikrai nieko blogo nenorejo pasakyti tau geras Gyvenkime draugiskai Draugeliai
Vitalys RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 124
Vieta: Utena
Įstojęs: 08.06.09
Parašyta 2009/07/26/ 13:31:52
arvis911lt parašė:
KKK parašė:
arvis911lt parašė:
weedby parašė:
man atrodi kad cia daug kas priklauso ir nuo zmogaus
pvz man 7mm kostiumas pats tas aisku buna karsta bet pakenciama kada oro temperatura yra 30
o kada buna kokie 22 tai man labai normalu ir net nereikia vesintis
o del kainos
komufliazas apie 1000-1100lt
na seip iseitu apie 2000lt viskas
tiesa pagalvok ar verta komufliaza
o tarkim nekamufliazas kiek mazdauk kainuoja ? kaskas apie 800... ar klystu?

Tu cia paklausei panasiai, kaip kad KIEK KAINUOJA RAUDONA MASINA.
Spalva tik viena is kainos sudeties. Gal pradek nuo firmos, storio, komplektacijos ir t.t.
as cia paklausiau apie BEUCHAT O NE APE JOKIA RAUDONA MASINA AR APIE KOKY KINIETISKA SUD... JAI NEISSISKAITEI TEMOS MANAU NEVERTA PATARINETI ZMOGUI KURIS NUOSIRDZIAI PAKLAUSE IR ESA TIK PRADENANTIS aciu tiems kurie patare nuosirdziai nepaisydamy nario statusoPirma vieta esu naujas sio tinklapio narys ir galiu pasakyti nemaciau draugiskesnio kolektyvo (nariu bei klubo) nei cia radauDrinks CheersPirma vieta tikiuosi taip ir toliau busOki poki

pvz man x-pro siule elaskina uz 1100 lt
o competition uz 900 lt
mano nuomnone jai zmogus dar tik pradeda jis dar neserga kaip kiti :D
o kada susirks tada ir atsiras lisnu litu ir panasei kad isigiti visko daugiau
mano nuomone jai pradedi tai 7 mm kostiumas yra geriau nes gali ji eksplotuoti ilgesni sezono laika nei 5 mm kostiuma
Garbanius RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/07/26/ 19:39:43
Pradedanciajam as ir pritariu kad 7mm. tikrai optimaliausias variantas.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
tidass RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/27/ 21:28:57
siandien pamirsau isideti i medziokle sampuna. ir aciu dievui, nuo siandien ir supratau - norint apsirengti ta kostiuma atvirom porom nereikia jokio sampuno...! tik gerai suslapini is vidaus, ir apsirengi! o cia kazkas rase kad neimanoma apsirengt..


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
robertuxx RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 635
Vieta: Utena
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/27/ 21:35:06
tidass parašė:
siandien pamirsau isideti i medziokle sampuna. ir aciu dievui, nuo siandien ir supratau - norint apsirengti ta kostiuma atvirom porom nereikia jokio sampuno...! tik gerai suslapini is vidaus, ir apsirengi! o cia kazkas rase kad neimanoma apsirengt..


Tai ir rase nezinantys, arba nemate rusu filmuku, kaip chebra apsirengineje net ir rudeni, kai vanduo vos 10-12 laipsniu wink
Mermia kostiuma i vandeni, kad prisisemtu nemazai ir smaukst ant saves happy saltas dusas ir i medziokle wink


http://robis.aha.lt
Spearfisher RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/07/27/ 21:35:38
tidass parašė:
siandien pamirsau isideti i medziokle sampuna. ir aciu dievui, nuo siandien ir supratau - norint apsirengti ta kostiuma atvirom porom nereikia jokio sampuno...! tik gerai suslapini is vidaus, ir apsirengi! o cia kazkas rase kad neimanoma apsirengt..


Isvada: kostiumas ne tavo dydzio! Jeigu dar pasakytum, kad apsirengei panauduodamas taip vadinama "gidrosmugi", tai jo, o jeigu tik suslapinai is vidaus, reiskia jis tau per didelis.
Rokas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/27/ 22:30:26
Spearfisher parašė:
tidass parašė:
siandien pamirsau isideti i medziokle sampuna. ir aciu dievui, nuo siandien ir supratau - norint apsirengti ta kostiuma atvirom porom nereikia jokio sampuno...! tik gerai suslapini is vidaus, ir apsirengi! o cia kazkas rase kad neimanoma apsirengt..


Isvada: kostiumas ne tavo dydzio! Jeigu dar pasakytum, kad apsirengei panauduodamas taip vadinama "gidrosmugi", tai jo, o jeigu tik suslapinai is vidaus, reiskia jis tau per didelis.


nu aš ne ekspertas bet sutinku su spearfisheriu... bandžiau kažkada prie ežero rengtis - tai nors ir vanduo ne toks "sausas" kaip namie iš krano, bet be šampūno nifiga neslysta... vos ne vos užsidėjau, ir tai nei alkūnių pasitaisyt, nei ką...žodžiu neverta tingėt šampūno pasipilt visada eek


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
matoniss RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 470
Vieta: Alytus
Įstojęs: 12.11.08
Parašyta 2009/07/27/ 22:31:27
Dima as visda dbr kostiuma be sampino rengiuosi ir kuo puikiausiai wandeni ji pasirengiu ir jis man kaip tik Oki poki nematau prasmes gadint oda mirkstant sampune wisada dbr rengiuosi vandeniu, liux thumbs up aisku ne tik sudrekines bent isibrides iki kelieniu, rengiuosiu apace po vandeniu ir super kostiumas turi buti pilnas wandens aina geriau nei su sapunu, patvirtinta ne mano vieno happy
Redaguotas matoniss 2009/07/27/ 22:32:33
tidass RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/27/ 22:57:46
matoniss parašė:
Dima as visda dbr kostiuma be sampino rengiuosi ir kuo puikiausiai wandeni ji pasirengiu ir jis man kaip tik Oki poki nematau prasmes gadint oda mirkstant sampune wisada dbr rengiuosi vandeniu, liux thumbs up aisku ne tik sudrekines bent isibrides iki kelieniu, rengiuosiu apace po vandeniu ir super kostiumas turi buti pilnas wandens aina geriau nei su sapunu, patvirtinta ne mano vieno happy

buten taip ir rengiausi! nu, kad aina geriau nei su sampunu nepasakyciau, bet vistiek, uzsideda, gal kiek ilgiau uztrunku kol tas rauksles islyginu, pratampau, bet ekonomiskiau ir sveikiau rengtis vandeniu, padariau tokia isvada. o kad per didelis kostiumas tai tiesa, bet.. kai ilendu i vandeni, viskas priglunda nuo slegio ir buna typ top, dar kai nuneriu giliau 5 metru is vis kostiumas idealus buna thumbs up nieko, iki rudenio priaugsiu to svorio Loughing out Loud


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
matoniss RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 470
Vieta: Alytus
Įstojęs: 12.11.08
Parašyta 2009/07/28/ 00:03:16
tidass parašė:
matoniss parašė:
Dima as visda dbr kostiuma be sampino rengiuosi ir kuo puikiausiai wandeni ji pasirengiu ir jis man kaip tik Oki poki nematau prasmes gadint oda mirkstant sampune wisada dbr rengiuosi vandeniu, liux thumbs up aisku ne tik sudrekines bent isibrides iki kelieniu, rengiuosiu apace po vandeniu ir super kostiumas turi buti pilnas wandens aina geriau nei su sapunu, patvirtinta ne mano vieno happy

buten taip ir rengiausi! nu, kad aina geriau nei su sampunu nepasakyciau, bet vistiek, uzsideda, gal kiek ilgiau uztrunku kol tas rauksles islyginu, pratampau, bet ekonomiskiau ir sveikiau rengtis vandeniu, padariau tokia isvada. o kad per didelis kostiumas tai tiesa, bet.. kai ilendu i vandeni, viskas priglunda nuo slegio ir buna typ top, dar kai nuneriu giliau 5 metru is vis kostiumas idealus buna thumbs up nieko, iki rudenio priaugsiu to svorio Loughing out Loud

pora kibiru proteino ir i sporto sale Loughing out LoudLoughing out Loud
Armis RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/07/28/ 02:24:40
matoniss parašė:
Dima as visda dbr kostiuma be sampino rengiuosi ir kuo puikiausiai wandeni ji pasirengiu ir jis man kaip tik Oki poki nematau prasmes gadint oda mirkstant sampune wisada dbr rengiuosi vandeniu, liux thumbs up aisku ne tik sudrekines bent isibrides iki kelieniu, rengiuosiu apace po vandeniu ir super kostiumas turi buti pilnas wandens aina geriau nei su sapunu, patvirtinta ne mano vieno happy

Nemanau, kad rudeni ir pavasari taip pat lipsi iki kelenu i vandeni, kai vanduo 8-10 laipsniu ? - no Nematau prasmes drozti kostiuma suslapinus vien tik su "sausu" vandeniu arba, kaip Spearfisher rase, tas kostiumas yra per didelis (juk jis turi truputi apsitempti). Nuo kokybisko vaikisko sampuno man atrodo nera niekas nusilupes Loughing out Loud
Redaguotas Armis 2009/07/28/ 02:27:57
tidass RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/28/ 10:23:51
pavasari rudeni kita kalba. bet kam metyti pinigus jei galim vasara laisvai ir be sampuno apsieiti.
mat kaip krize veikia zmones.. Loughing out Loud


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Puslapis 36 iš 117 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Neriam taurė 2014
Neriam taurė 2014
Varžybos Neriam taurė 2014
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo