TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/28/ 23:22:49   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 5
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Ką galima sumeistrauti pačiam (PPS)
Puslapis 6 iš 6 << < 3 4 5 6
Lucky RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 277
Vieta: Brusel
Įstojęs: 24.11.08
Parašyta 2013/06/27/ 22:03:30
ciuka parašė:
Lucky parašė:
Vilniuje, Vivulskio 18 yra sveikatos reikmenys, ten esu pirkes slngute bujaus lynui, ilgiausia kokia radau buvo 11m, gal siuo metu turi ir ilgesniu. Aisku paskui i vidu iveriau dviguba ilgi dinemo virveles ir nat galu uzdejau suktukus su karabinais gavosi tamprus nenutruakiamas lynas bujuiSokiai pokiai

nu jopštararai, aš tame name gyvenu ir nežinau ką jie ten turi Loughing out Loud


Nu va, matai kaip bunarazz

Ir kaina gaunasi tikrai mazesne nei kolegu mineta anksciau, dabar tiksliai nepasakysiu, bet kazkas apie 90-130 lt
Redaguotas Lucky 2013/06/27/ 22:05:41
Dinas RE: Bujaus lynas (PPS)
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2014/03/14/ 11:44:14
Lucky parašė:
ciuka parašė:
Lucky parašė:
Vilniuje, Vivulskio 18 yra sveikatos reikmenys, ten esu pirkes slngute bujaus lynui, ilgiausia kokia radau buvo 11m, gal siuo metu turi ir ilgesniu. Aisku paskui i vidu iveriau dviguba ilgi dinemo virveles ir nat galu uzdejau suktukus su karabinais gavosi tamprus nenutruakiamas lynas bujuiSokiai pokiai

nu jopštararai, aš tame name gyvenu ir nežinau ką jie ten turi Loughing out Loud


Nu va, matai kaip bunarazz

Ir kaina gaunasi tikrai mazesne nei kolegu mineta anksciau, dabar tiksliai nepasakysiu, bet kazkas apie 90-130 lt

Yra dabar parduotuvese musu remeju pirkt gatavas produktas - gumine slangute su lynu viduj. 4m ilgio, buvau istempes iki 19-20m, ir kainuoja apie 70lt lyg. Jei jau darytis kainuoja nuo 90 iki 130, tai galima pigiau nupirkt gatava produkta razz


Gintarinis...
REKLAMA
Mikis RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 190
Vieta: Telsiai
Įstojęs: 22.08.11
Parašyta 2014/06/18/ 00:09:24
Sveiki kolegos perku buju ir reikia ji pritvirtinti ar tinka sis daiktashttp://www.rykliukas.lt/product.php?id_product=614 ar geriau ta slangute su sniuru viduje pagridinis nardymas po zoles ir kartais i gylius aciu uz patarimus.


Gamta paklūsta tik tam, kuris jos klauso.
Redaguotas Mikis 2014/06/18/ 00:10:45
Tadas RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 263
Vieta: Šakiai
Įstojęs: 11.04.13
Parašyta 2014/06/18/ 00:22:19
Mikis parašė:
Sveiki kolegos perku buju ir reikia ji pritvirtinti ar tinka sis daiktashttp://www.rykliukas.lt/product.php?id_product=614 ar geriau ta slangute su sniuru viduje pagridinis nardymas po zoles ir kartais i gylius aciu uz patarimus.


Zolese tau tikrai nebus su juo patogu, nes tau jis kabinsis, o kad israut galesi tampyt ta guma pastoviai isipainios ir panasiai... I gylius geras dalykas. Pats toki pirksiu, bet nardymui i gylius... Po zoles kaip tu sakai slangute su sniuru viduje idealu! Tokia butu mano nuomone.
Rokas RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2014/06/18/ 00:47:53
N metu naudojau vamzdeli, siandien guma salvimar berods pabandziau. Nardant atviroj vietoj visiskas shudas, nes:
- esant vejui buju nunesa tolyn, ir ji prisitraukt amortizuojanti uztrunka laiko.
- isitempusi guma uzkliuvusi uz bent kokio daikto amortizuodama uzlenda tai uz svoriu sistemos tai uz lasto ir t.t.
- gylyje apsisukinejent ji beveik visada uz konors uzsikabina.
Apart poros pliusu tokiu kaip greitas ispakavimas/ipakavimas norint ant bujaus perplaukt kiton viton ir bandant isvengt isipainiojimo lastais I guma, ir vejui esant nulinis tampymas/trukdymas judet nematau. Na gal dar toks keistokas pastebejimas, kad nors ir guma gumine ir siauresne, bet ji reciau uzsikabina uz c4 kalioso gale esancio uselio ar kaip ji ivardint.
Vamzdelio pliusas - visiskas atsparumas braukymui per nendres ir geras pludrumas ir nelankstumas, kas reiskia mazesne tikimyne kabintis aplink lastu usus guminius.
Reziume gumai 7 balai, vamzdeliui 8. Lauksim 10 balu daikto is gamintoju.
P.S. RA gumu nebandziau, bet kolkas kiek tampiau jas krante - tai jos tik turi abieju situ aprasytu variantu minusus. Storos, netamprios, nepatogios perplaukiant kaip ir vamzdelis nesuvyniotas.



kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
ciuka RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2014/06/18/ 08:49:00
Komentarai paryškinti:

- esant vejui buju nunesa tolyn, ir ji prisitraukt amortizuojanti uztrunka laiko. pvz mano guma storesnė, jos vėjas nenupučia toli. manau čia daug ką lemia gumos storis. dar storis įtakoja ir gumos plūdurumą, dabartinis mano variantas yra greičiausiai pakylantis į paviršių nei visi mano ankstesni šniūrai ir vamzdukai
- isitempusi guma uzkliuvusi uz bent kokio daikto amortizuodama uzlenda tai uz svoriu sistemos tai uz lasto ir t.t. man kliūna žymiai mažiau nei ankstesni standartiniai šniūrai ar vamzdeliai.
- gylyje apsisukinejent ji beveik visada uz konors uzsikabina. nežinau kaip tai įmanoma, nes kai esi gylije guma stovi faktiškai vertikaliai, o bujus virš galvos
Apart poros pliusu tokiu kaip greitas ispakavimas/ipakavimas norint ant bujaus perplaukt kiton viton ir bandant isvengt isipainiojimo lastais I guma, ir vejui esant nulinis tampymas/trukdymas judet nematau. Na gal dar toks keistokas pastebejimas, kad nors ir guma gumine ir siauresne, bet ji reciau uzsikabina uz c4 kalioso gale esancio uselio ar kaip ji ivardint. pirmas dalykas kurį padariau kai nusipirkau c4 - tai nusikirpau tuos ūsiukus, jie nereikalingi
Vamzdelio pliusas - visiskas atsparumas braukymui per nendres ir geras pludrumas ir nelankstumas, kas reiskia mazesne tikimyne kabintis aplink lastu usus guminius. taip, guma žolėse kliūna kaip ir kiti šniūrai, dar nėra tokio prietaiso kuris nekliūtų, žolėse nusimetu bujų ir nesuku galvos
Reziume gumai 7 balai, vamzdeliui 8. Lauksim 10 balu daikto is gamintoju.
P.S. RA gumu nebandziau, bet kolkas kiek tampiau jas krante - tai jos tik turi abieju situ aprasytu variantu minusus. Storos, netamprios, nepatogios perplaukiant kaip ir vamzdelis nesuvyniotas.
akivaizdu, kad mes visi turime skirtingus variantus, su skirtingom specifikacijom, dėl to ir mūsų patirtis su jom skirtinga. man asmeniškai tas variantas kur visi perka, yra skystokas, guma labai plonytė ir atrodo silpna. aš pats dariausi, gumos storio nepamenu, spalva raudona (jų stiprumas pagal spalvas klasifikuojamos, juoda bus kiečiausia, aišku dar storis svarbu). mano atveju gumos ilgis 4 m, įsitempia iki 14 m.


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2014/06/18/ 09:16:59
Dinas RE: Bujaus lynas (PPS)
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2014/06/18/ 15:29:54
Rokai, as naudoju 1,5m vamzdeli nuo kuno ir tik tada pririses guma. man super, niekur nesikabina. 1,5m vamzdelis+guma.


Gintarinis...
kumelys RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 459
Įstojęs: 30.08.08
Parašyta 2014/06/18/ 19:42:47
Naudoju imersion latex line 10m, kaip gamintojas teigia isitempia 3 kartus.lyginant su slangute akivaizdus pliusai. Bujus nenutoles nuo taves o panerti gali daug, sugeria dideles bangas, kas pasekoje taves netampo, naudoju norvegijoje juroje,ezere manau sociai slangutes


Nepatirsi-negyvensi
tidass RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2014/06/18/ 19:48:17
o kaip su mazgais? kokio jis skersmens? Kad tamposi tai labai pliusas, sestadieni plaukiojant ~6m gylyje pralindau pro skedusia pusi, maniau nekabins virvute jos, taciau kylant i pavirsiu pajutau stipru trukt zemyn.. visa laime situacija buvo labai patogi, pakako tik atsisegti bujaus karabina nuo liemenes.. happy o kita kart ka gali zinoti, ir tas tamprumas gali pagelbeti.


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Dinas RE: Bujaus lynas (PPS)
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2014/06/18/ 20:04:21
tidass parašė:
o kaip su mazgais? kokio jis skersmens? Kad tamposi tai labai pliusas, sestadieni plaukiojant ~6m gylyje pralindau pro skedusia pusi, maniau nekabins virvute jos, taciau kylant i pavirsiu pajutau stipru trukt zemyn.. visa laime situacija buvo labai patogi, pakako tik atsisegti bujaus karabina nuo liemenes.. happy o kita kart ka gali zinoti, ir tas tamprumas gali pagelbeti.
Tada peilis pagelbes wink


Gintarinis...
Zulik RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 771
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.03.08
Parašyta 2014/06/18/ 21:09:39
ciuka parašė:
Komentarai paryškinti:

- esant vejui buju nunesa tolyn, ir ji prisitraukt amortizuojanti uztrunka laiko. pvz mano guma storesnė, jos vėjas nenupučia toli. manau čia daug ką lemia gumos storis. dar storis įtakoja ir gumos plūdurumą, dabartinis mano variantas yra greičiausiai pakylantis į paviršių nei visi mano ankstesni šniūrai ir vamzdukai
- isitempusi guma uzkliuvusi uz bent kokio daikto amortizuodama uzlenda tai uz svoriu sistemos tai uz lasto ir t.t. man kliūna žymiai mažiau nei ankstesni standartiniai šniūrai ar vamzdeliai.
- gylyje apsisukinejent ji beveik visada uz konors uzsikabina. nežinau kaip tai įmanoma, nes kai esi gylije guma stovi faktiškai vertikaliai, o bujus virš galvos
Apart poros pliusu tokiu kaip greitas ispakavimas/ipakavimas norint ant bujaus perplaukt kiton viton ir bandant isvengt isipainiojimo lastais I guma, ir vejui esant nulinis tampymas/trukdymas judet nematau. Na gal dar toks keistokas pastebejimas, kad nors ir guma gumine ir siauresne, bet ji reciau uzsikabina uz c4 kalioso gale esancio uselio ar kaip ji ivardint. pirmas dalykas kurį padariau kai nusipirkau c4 - tai nusikirpau tuos ūsiukus, jie nereikalingi
Vamzdelio pliusas - visiskas atsparumas braukymui per nendres ir geras pludrumas ir nelankstumas, kas reiskia mazesne tikimyne kabintis aplink lastu usus guminius. taip, guma žolėse kliūna kaip ir kiti šniūrai, dar nėra tokio prietaiso kuris nekliūtų, žolėse nusimetu bujų ir nesuku galvos
Reziume gumai 7 balai, vamzdeliui 8. Lauksim 10 balu daikto is gamintoju.
P.S. RA gumu nebandziau, bet kolkas kiek tampiau jas krante - tai jos tik turi abieju situ aprasytu variantu minusus. Storos, netamprios, nepatogios perplaukiant kaip ir vamzdelis nesuvyniotas.
akivaizdu, kad mes visi turime skirtingus variantus, su skirtingom specifikacijom, dėl to ir mūsų patirtis su jom skirtinga. man asmeniškai tas variantas kur visi perka, yra skystokas, guma labai plonytė ir atrodo silpna. aš pats dariausi, gumos storio nepamenu, spalva raudona (jų stiprumas pagal spalvas klasifikuojamos, juoda bus kiečiausia, aišku dar storis svarbu). mano atveju gumos ilgis 4 m, įsitempia iki 14 m.

Siandien padariau tavo varianta rytoi bandisiueek


Mes skraidom kaip pauksciai
ZeniusT RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2014/06/18/ 21:26:40
Prie Dino parasyto pridesiu nuo saves,kai lendi i nendryna buju perkabini prie 1,5 m slangutes be gumos ir varai beveik ant nugaros nesdamas buju.
Mikis RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 190
Vieta: Telsiai
Įstojęs: 22.08.11
Parašyta 2014/06/18/ 22:24:46
Aciu labai uz patarimus! Net devyni atsakymai tikrai puikus forumas, kiek supratau is patarimu jei nusipirksiu ta guma prie jos reiketu prideti 1,5m slangute ir tai butu idialus variantas. Bent taip galvoju :D

Ka patartumete papildomai dar nusipirkti prie tos gumos, gal koki suktuka? ir dar viena segikli prisigikli ritei?


Gamta paklūsta tik tam, kuris jos klauso.
ZeniusT RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2014/06/18/ 23:30:17
Miki toliau viskas individualu,pabandysi ir matysi ko tau dar ten reiks.
Rokas RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2014/06/19/ 00:14:14
Dinas parašė:
Rokai, as naudoju 1,5m vamzdeli nuo kuno ir tik tada pririses guma. man super, niekur nesikabina. 1,5m vamzdelis+guma.

Aciu, bet Dinai, sitas variantas jau apgalvotas/apkalbetas buvo. Man 1,5 m mazai, o ilgesni darant nelabai tikslo lieka, nes gaunasi taspats gremezdiskas daiktas apart vieninteliu pliuso - amortizavimas. Balose kur nardau tai nelabai aktualu, ne stipriai atviram vandeny tai darau - ne Vistytis ir ne Norges fiordai su didelem bangom ir veju. Reikalas paprastas, visi individualiai renkasi pagal balas. Isvada: reiks turet kelis skirtingus ir kiekvienai balai ar gyliui/vejui taikyt. Viskas kas universalu yra shudas, ir cia ta pati taisykle galioja wink


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
mb RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Varliukas


Pranešimai: 69
Vieta: vilnius
Įstojęs: 13.09.17
Parašyta 2017/10/19/ 16:41:58
Gal kam pravers, youtube rasta ir prisitaikyta mintis plaukiančiam bujaus lynui https://www.senukai.lt/p/aeratorius-akvariumui-aquael-104075-zarna-1-m/4bd3
0,17e metras - užrišai ir nereikia galvot apie hermetizavimą wink tamprus, pakankamai tvirtas, net rauti lelijas užkliuvus bujui :D
Jonas Jomantas RE: Bujaus lynas (PPS)
Narys

Svečias

Pranešimai: 9
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 03.07.18
Parašyta 2018/09/04/ 18:54:12
Aš taip pat pasidariau pluduriuajanti lyna tikiuosi pasitaikys proga išbandyti tik aš užkišau šlangeles galus ir užlenkiau padariau kilpa ir aprišau su virvute ir prie kilpų prisegiau karabinus
Puslapis 6 iš 6 << < 3 4 5 6
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Draugiškos varžybos 2009
Draugiškos varžybos 2009
Draugiškos varžybos 2009
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo