TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 00:53:43   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų hidrokostiumai: firminiai pavadinimai, priežiūra ir kita
Puslapis 2 iš 6 < 1 2 3 4 5 > >>
mariux RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1100
Vieta: vilnius
Įstojęs: 30.11.07
Parašyta 2011/06/20/ 11:32:30
na idomu idomu,laukiam foto ir gal siek tiek placiau,kas negerai ten ir kokie butent kostiumai?nes as su "plikai" jokio vargo kolkas neturiu
Tomasas RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/06/20/ 12:06:38
aš aišku patirties neturiu, ir Elios yra mano pirmas kostiumas. Siūtas pagal mane. Kas mane matė, žino, koks esu begemotasrazz, bent jau mano kostiumas kolkas laiko puikiai (vilkausi tik 8 kartus), neturiu nė vieno priekaišto nei pasiuvimui nei kokybei....


eni vidi vici
REKLAMA
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 12:35:49
Suprantat, beda ta kad mes rasom daugelis labai bendrinius dalykus kaip pvz Elios sudas, Marea sudas ir t.t. Rasykim pasirinkta kostiumo neoprena, tiksliau is ko jis pasiutas.

Nepamirskim vieno dalyko kostiumai yra siunami is ko? Zinoma is neopreno, taciau ta neoprena visi kostiumu gamintojai perka, tiek Eliosas, tiek Marea, tiek Beuchat ir t.t. Jie juk neopreno negamina patys, nes yra neopreno gamintojai ir jie is ju perkasi. Beuchat ar kitos firmos, kurios jau parduoda gatavus modelius, kostiumams is tam tikro neopreno yra dave net pavadinimus, siunantis pagal ismatavimus kostiumus, juk tas pats, tik pavadinimo niekas neduoda. Tai mano galva lieka tik i neopreno rusi ziureti.

As siulyciau ne bendrini pavadinima rasyt o koki neorpena tam kostiumui pasirinkot. Rasyt Elios ar Marea sudas tai tas pats kas rasyt moterys sudas! Kaip ir moteris moteriai nelygu taip ir neoprenas is kurio pasiutas jusu kostiumas.

Siulau kad informatyviau butu visiems renkantis kostiumus, rasykim koks kostiumas tiksliai pas jus, nes nuo to juk daug dalyku priklauso. Kita syki as perkantis Elioso kostiuma tikrai atkreipciau demesi i toki nepoprena kuri jus pasirinkot. Bus daug daugiau naudos manau.

O kas norit jau isbandyta tikrai gera varianta, stai maniskis:

Va prisegu foto, mano kostiumui jau 3 sezonas (prekine isvaizda sakyciau kaip naujas). Niekada nera niekur plyses, jokios siules nera isire ir t.t.

Elios (tailor made Wetsuit open cell inside / Nylon Hydrorepellent Black outside Neoprene Heiwa soft) 7 mm.
















Redaguotas Cirkulas 2011/06/20/ 12:42:54
rolis RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 627
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 05.03.08
Parašyta 2011/06/20/ 13:00:00
alex parašė:
Sujdas tas ELIOSthumbs down


Aplamai tai visi kostiumai yra ŠUDAS ir pinigų švaistymas. razz
Ir kas čia per išmislas nardyti su kostiumais? pissed Loughing out Loud


www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas?ref=hl
alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:25:51
rolis parašė:
alex parašė:
Sujdas tas ELIOSthumbs down


Aplamai tai visi kostiumai yra ŠUDAS ir pinigų švaistymas. razz
Ir kas čia per išmislas nardyti su kostiumais? pissed Loughing out Loud

Roli nenaudok žodžio "aplamai" geriau apskritaiblushing
Gerai ...konkretizuosim.
Kadangi turiu su ko liginti, nes ne pirmas ir ne antras kostiumas.
Savo Beuchat Mundial Elaskin 7 mm. dėviu 2 sezonus, du kartus atitarnavo Norvegijoj (ekstremaliom sąlygom). Esu linkės rinktis gerus daiktus, ir tikrai mane jis nenuvylė.
Šia žema kelionei i Norvegija užsisakiau ELIOS 8 mm. neoprienas Heiva, išore nailonas (8mm buvo tik, 2 variantai „biudžetinis“ - pigesnis, ir mano tipo, brangesnis) individualaus pasiuvimo su visom apsaugom. Pradžioj norėjau išore "ryklio oda" kad butu bet mane atkalbėjo, kad geriau kad butu nailonas.
Po trečio nerimo su šitų kostiumu, nusiiminėdamas perplėšiau visa nugara (pagalvojau kad čia aš toks žioplas) nors girdėjau ir iš kitu kolegų nusiskundimu.
Bet kada pastebėjau kad po šešių nerimu ties kaklo beveik visiškai nusitrynė nailonas (iki neopreno) nuo svoriu sistemos petnešos. Tai jau mane nustebino labai stipriai.
Laukiau pasiaiškinimu iš Elios, ir jų paaiškinimai mane nustebino dar labiau..........
Kad šitam labai geram ir labai minkštam neopranui dedamas (automatiškai) labai plonas ir elastingas nailonas kuris nevaržytu judesiu ir atitiktu neopreno kokybes...Mano galva tai visiška nesąmone Kvailys
Nailonas tam ir užsakomas kad apsaugot kostiumą naudojant ji ekstremaliom sąlygom o ne aiškint - : kad „nelandžiok po nendres“bugs.

O atšilus vandeniui įlindau i savo sena susėdusi nuo suraus vandens, iš jodos spalvos pasidaręs beveik baltas bet visgi mielas ir malonus "elaskinas" kuris nors ir ne siutas pagal mane ir tikrai mažokas bet judesius varžo žymei mažiau nei ELIOS
alex prisegtu paveiksliuku:

alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:29:30
ir kaklas
stress
alex prisegtu paveiksliuku:


Redaguotas alex 2011/06/20/ 18:29:53
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 18:32:30
Alex o koks pas tave tas naujas neilonas? Jis kazkaip uzvadintas pas eliosa? As tiesa pasakius tokio, pamacius foto, nekada neimciau neilono. Gal prisimeni kaip jis vadinasi?
Redaguotas Cirkulas 2011/06/20/ 18:33:38
alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:37:01
Tikrai nezinau tik elios sake kad ji automatiskai deda pre heivos neopreno
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 18:40:17
Na pas mane ir heiwa, bet neilonas hidrorepelentas, nebent nebeturiu tokio neopreno su tokiu neilonu. Va Tomasas nesenai pirko, kas Tomasai pas tave per neilonas?
Redaguotas Cirkulas 2011/06/20/ 18:41:09
alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:43:33
Pas mane toks pat kaip pas zulika ir smekliu... zulikas subade nendremis o pas smekliu bebro odega nusiplese nuimant
Alone Wolf RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2209
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 16.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:44:06
alex parašė:
ir kaklas
stress


Alex, su neskusta barzda nardai? no


(Laimikiai: Ungurys - 1,24 kg; Lydeka - 9 kg; Sazanas - 13,72 kg.)
http://www.perkunas-mcc.lt/
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 18:46:37
Dar pirko Skydiveris ir Tomasas, kiek zinau pas juos viskas gerai, gal pas juos tikrai kitas neilonas tiesiog?
alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 18:57:29
Pas Skydiveri tikrai kitoks neilonas zimei tankesnis... pas mus persisvecia neoprenas
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 19:00:27
Tai reikia suzinoti koks pas jus neilonas ir daugiau nebepirkti panasaus thumbs up
Redaguotas Cirkulas 2011/06/20/ 19:02:09
alex RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2011/06/20/ 19:15:30
Nu Lione aiskino kad pre mano neopreno je patis toki neilona deda
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 19:36:45
O jus turit uzsakymo forma? Ten turetu but viskas nurodyta.
Zulik RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 771
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.03.08
Parašyta 2011/06/20/ 19:53:54
Mes uzsakinejom .
7mm (black coating cell inside / Nylon elastic Black outside Neoprene Heiwa medium density).

Lionia sake kad ant Heiwos naudoja tik minksta neilona Kanoko [Superstretch Antitears] , tai eigu pas jus kitas neilonas -koks tada neoprenashmm!


Mes skraidom kaip pauksciai
Cirkulas RE: ELIOS hidrokostiumai
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2011/06/20/ 19:56:54
Pas mus heiwa neorpenas, jau rasiau va kaip mano modeliukas atrodo:
Elios (tailor made Wetsuit open cell inside / Nylon Hydrorepellent Black outside Neoprene Heiwa soft) 7 mm.

Skiriasi tik kietumas ir padengimas (neilonas), o neoprenas tas pats heiwa. Nebent tokiu dabar jau nebeturi, nes uzskinejau pries 2 metus. Idomumo deliai uzklausiu del tokio varianto kuri turejau ar dar butu galima uzsakyti.
Redaguotas Cirkulas 2011/06/20/ 19:57:58
KOSTA RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 137
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.09.08
Parašyta 2011/06/20/ 23:19:44
Sveiki virai, kadangi paminetas mano vardas, tai pabandysiu trumpai perduoti ta informacija, kuria gavau is Elioso. Manau tai bus tiksliau, nes ne viskas yra tiksliai perduota.

* Heywa yra viena is brangesniu neopreno rusiu, manau tai tikrai LABAI kokybiskas ir ilgaamzis neoprenas. Kiek teko uzsakineti, jis buna medium ir soft kietumo, todel Heywa yra skirtinga. Cirkulo ir Alexo Heywa skiriasi!

* Heywos neoprenas gali tureti viena is siu nailono rusiu - Superstretch (arba Elastic), Nylon Superstretch Hydro-repellent, Kanoko superstretch.

* Dainiaus ir kitu, kurie uzsake minksta neopreno rusi SOFT, padengimas yra Hydro-repellent Superstretch arba Kanoko superstetch antitears.

* Hydro-repellent Superstretch yra elastingas ir atstumiantis vandeni nailonas. Is patirties niekas dar neturejo problemu su tokiu nailonu, bet pats neoprenas su juo buna tik soft. (softas susispaudzia labiau, greiciau praranda pludruma neriant i gyli, laikui einant greiciau tampa plonesnis)

* Kanoko superstetch antitears nailonas dedamas ne ant mediumo o vel gi ant minksto soft'o. Jis yra tikrai super elastingas ir skaitosi, kad yra labai patvarus. Asmeniskai as turejau toki kostiuma ir likau labai patenkintas, tuo tarpu brolis ir Cirkulas kaip tik paeme Hydro-repellent. Laikui einant Hydro-repellent praranda ta savybe atstumti vandeni, o Kanoko taip ir lieka patvaresniu. (bet tai tik mano nuomone, laikui einant ir vienas ir kitas atrodo gerai)

* Toliau tie nailonai del kuriu ir iskilo problema. Smeklius, Alexas, Zulikas uzsake sau Heywa MEDIUM neoprena (atrodo visi su vidiniu juodu padengimu). Medium neoprenas yra kietesnis, maziau praranda pludruma neriant i gyli, laikui einant maziau keiciasi jo storis, bet aisku uz tai mokame patogumu (mano manymu visai nedaug). Eliosas siai neopreno rusiai stato Superstretch arba Elastic nailona, nors pagal uzsakyma ir rasoma elastic (si atsakyma gavau is Elios'o laiske). Ju paaiskinimas - Heywa neoprenas yra aksciausio lygio ir jam jie parenka geriausia nailona. Ju manymu su superstretch daug lengviau kvepuoti, jis nevarzo papildomai judesiu kadangi ir taip dedamas ant medium Heywos, kurioje kvepuoti sunkiau nei softe.

Man labai sunku komentuoti Alekso ir Zuliko zodzius, kadangi tikrai suprantu ju nusivylima. Jie pirko brangu daikta ir tikejosi, kad jis ir tarnaus ilgai. Gavosi ne visai taip... Tuo paciu metu toki pat kostiuma turiu ir as (pirktas pries 2 metus), ji mate Zulikas ir jis atrodo kaip naujas, bet as nelendu i nendryna ir nardau tik i gylius.

Noriu pasakyti ka suzinojau - is pat pradziu tikrai pasikeite nailonas ir tapo dar lengviau tempiamas, bet ir pazeisti ji lengviau. Elioso prioritetai skiriasi, ju gautas atsakymas del nailono prie siu kostiumu: "Heywa / Nylon elastic black is just arrived, so is more expensive than the oldest because have a new lining outside extremely elastic ". Jiems, kaip ir daugumai medziotoju, kurie nardo juroje ir i gylius svarbiau kad nailonas butu labiau tempiamas, jiems neaktualu, kad jis apsaugotu kostiuma nuo nendriu.

Manau galima daryti isvada, kad tiems, kas nori ilgaamziskesio kostiumo reikia imti standartini nailona ir apie tai is anksto informuoti Eliosas ar kita gamintoja, arba pagalvuoti apie Kanoko ar Hydro-repellent.

Si karta as, Dima, Marius pirkome is Elioso 4vnt pliku kostiumu + 1vnt Sharkskin. Siam momentui galiu pasakyti, kad esame patenkinti 100%. Tokiu kostiumu kaip pirko Alexas, Zulikas ir Smeklius atkelevo i Lietuva 2011m dar bent 8vnt. Lauskime komentaru! Nes tai labai aktualu ir man, zadu rudeniui pirkti toki kostiuma kaip pas Alexa, bet labai nenoriu gauti tokio resultato!!! Taigi netylekite...

Tai, kas atsitiko Alexo kostiumui man tikrai nesuprantoma ir tikrai labai skaudu sumoketi tiek pinigu o paskui nusivilti.

Visa informacija auksciau liecia tik ELIOS kostiumus su juodu nailonu, kadangi del kitu ju rusiu as neuzklausinejau informacijos ir neturiu patirties.
Redaguotas KOSTA 2011/06/21/ 07:50:47
www.facebook.com/Leonid.Kostygin
KOSTA RE: ELIOS hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 137
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.09.08
Parašyta 2011/06/21/ 08:05:46
Del nailono padengimo turiu dar tokia informacija (saltinis Internetas, bet pats manau, kad tai anksciau buvo rasoma Elios puslapyje):

--------------------------------------------------------------------------------------
WHICH IS STRONGEST /WHICH IS MOST ELASTIC?

Grade of Elasticity(elastingumas nuo geriausio iki blogiausio):

1. Superelastic
2. Nylon superstretch
3. Kanoko elastic
4. Nylon elastic
5. Nylon standard


Grade of durability (patvarumas nuo geriausio iki blogiausio):

1. Kanoko elastic
2. Nylon superstretch
3. Nylon standard
4. Nylon elastic
5. Superelastic
--------------------------------------------------------------------------------------
www.facebook.com/Leonid.Kostygin
Puslapis 2 iš 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Draugiškos varžybos 2008
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo