TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/19/ 19:22:31   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 3
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 2 iš 2 < 1 2
niupriamas RE: PRASYMAS
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 461
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 29.10.08
Parašyta 2009/04/17/ 22:44:57
USA nebuvau, bet buvau Prancuzijoje yra toksai grazus miestelis Marselis, istoriskai liudnai pagarsejes, galvojau kad tai tik istorija, kol neivaziavau i negru kvartala Blink nu ten vaizdelis tai kaip per baisiausia filma, siukslines visus isverstos ant gatviu, po tiltais deginamos backos visi juodukai su bitom, aisku dar velai vakare... galvojau kad isdauzys visus langus man, mergos sedejo ant galiniu sedyniu tai liepem slepti galvas, ir dejau per visas raudonas sviesaforuose, ivaziavom i kalnus nu galvoju mums dabar konkreciai pyzd....
aciu dievui isgyvenom...
ps. sorry biski ne i tema (uzpludo prisiminimai)


Kartais reikia pailseti nuo nieko neveikimo
Garbanius RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/04/17/ 22:47:30
As visada masinoje veziojuos siuksliu maisus ir aprenku ne tik savo siuksles bet ir kitu paliktas.Geras pavyzdys daznai buna uzkreciams,ir atvyke hebra is tvarkinga vieta ir stengesi siuksliu nepalikt, aisku kaip visada buna isimciu.Bet reikia pradeti nuo saves pamate ir kiti kad apsirenkam gal susiprotes.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
REKLAMA
arvydasc RE: PRASYMAS
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 568
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 20.02.08
Parašyta 2009/04/17/ 23:04:06
Armis parašė:
Jo, kulturos tikrai nera ir dar ilgai nebus jauciu. Cia, Klaipedoj prie Eketes tvenkinio (ir ne tik) taip pat nezmoniskai siuksliu daug, is po krumu siuksliu pilni maisai kyso - sugebejo susrinkti, bet nesugebejo issivezti (kazkoks absurdas). Papludimiuose tai isvis nera ka sneketi - tingi pakelti savo nupenetas subines ir nunesti iki siuksliadezes savo siuksles, tai ne - UZKASA smelyje ! bugs
o kiek tu siuksliadeziu buna tokiose masinio susiburimo vietose kelios ir tos pacios po pusvalandzio pilnos. Kulturingas zmogus visada pasiima savo siuksles o tie su cepem ant kaklo Kvailys jiems dzin tinka ir smelis man ju savotiskai gaila
1
hunterlt RE: PRASYMAS
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 128
Įstojęs: 26.06.08
Parašyta 2009/04/17/ 23:12:31
niupriamas parašė:
USA nebuvau, bet buvau Prancuzijoje yra toksai grazus miestelis Marselis, istoriskai liudnai pagarsejes, galvojau kad tai tik istorija, kol neivaziavau i negru kvartala Blink nu ten vaizdelis tai kaip per baisiausia filma, siukslines visus isverstos ant gatviu, po tiltais deginamos backos visi juodukai su bitom, aisku dar velai vakare... galvojau kad isdauzys visus langus man, mergos sedejo ant galiniu sedyniu tai liepem slepti galvas, ir dejau per visas raudonas sviesaforuose, ivaziavom i kalnus nu galvoju mums dabar konkreciai pyzd....
aciu dievui isgyvenom...
ps. sorry biski ne i tema (uzpludo prisiminimai)


Nuvaziuokit i Albanija-grizkit per Makedonija be vietinio kalorito isimins kaip savartinas.Marselis ruko...bugs"Doh vel ne i temaDoh...nors apie ekologija
Redaguotas hunterlt 2009/04/17/ 23:14:02
Armis RE: PRASYMAS
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/04/17/ 23:45:46
piktas parašė:
Armis parašė:
Jo, kulturos tikrai nera ir dar ilgai nebus jauciu. Cia, Klaipedoj prie Eketes tvenkinio (ir ne tik) taip pat nezmoniskai siuksliu daug, is po krumu siuksliu pilni maisai kyso - sugebejo susrinkti, bet nesugebejo issivezti (kazkoks absurdas). Papludimiuose tai isvis nera ka sneketi - tingi pakelti savo nupenetas subines ir nunesti iki siuksliadezes savo siuksles, tai ne - UZKASA smelyje ! bugs
o kiek tu siuksliadeziu buna tokiose masinio susiburimo vietose kelios ir tos pacios po pusvalandzio pilnos. Kulturingas zmogus visada pasiima savo siuksles o tie su cepem ant kaklo Kvailys jiems dzin tinka ir smelis man ju savotiskai gaila

Man situ Kvailys su cepem visiskai negaila, man gaila kulturingu zmoniu ( kurie stengiasi nepalikti po saves brudo) ir vaiku, kurie visa tai mato kaip tie Kvailys su cepem elgiasi...
Redaguotas Armis 2009/04/17/ 23:49:17
tomka1980 RE: PRASYMAS
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 472
Vieta: UK
Įstojęs: 26.06.08
Parašyta 2009/04/18/ 11:01:25
praita rudenisiesarcio ezere ir man teko matyti lydekaiciu persautu per puse gulinciu ant dugno, man atrodo esu rases apie tai, bet vistiek jie musu reputacija dziauna ant medzio, ka mes nedarytumem ir kaip mes besielgtumem. per juos kentim mes ir tik mes, kuriems nerupi mazosios plesrunes. tikekimes neteks tokio kraupaus vaizdo pamatyti povandeniniam pasauli daugiau............ Cry
mariux RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1100
Vieta: vilnius
Įstojęs: 30.11.07
Parašyta 2009/05/11/ 13:44:02
vakar buvom nardyti "alause", maniau gaudysim relaxa nardydami tokiam matomume, zuvies nelabai tikejausi, vaziavom praktiskai pabuti gamtoje,pailseti,pasiplaukioti.nardem prie salos,as konkreciai ilankoje, ir panerus pasidare tiesiog apgailetina,bl... atsiparasant,suskaiciavau vienoje puseje 5 lydekaites 200-300g perkirstas,isdraskytais viduriais,palei kita pakrante panaus vaizdas.nu nax.. jas saudyti,jobt...,urodai bl...
SvOrIs RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/05/11/ 14:03:56
manau tokiu zmoniu yra ir is musu neriam lt tikrai manau kad cia daug pasiskaito o paskui nuvaziave daro geda todel radus toki degenerata galimda drasiai dadeti svorio ant jo dirzo wink arba bent pakasyti su viensakiu svelniai kad zinotu jog su psichine negale i ezera lysti nereikia!!!! kiek galima tokiu nesamoniu ....


costum 50cm 2/3
Vaidas RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2009/05/11/ 16:26:11
SvOrIs parašė:
kiek galima tokiu nesamoniu ....


Tol kol pasikeis poziuris i gamta, kol prades vertinti tai ka turi, ismoks ne tik imti bet ir duoti wink Nes kol kas poziuris toks, kas yra mano yra mano, o kas visu tas niekieno, todel po manes, kad ir tvanas...
Garbanius RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/05/11/ 21:44:14
vaidazk parašė:
SvOrIs parašė:
kiek galima tokiu nesamoniu ....


Tol kol pasikeis poziuris i gamta, kol prades vertinti tai ka turi, ismoks ne tik imti bet ir duoti wink Nes kol kas poziuris toks, kas yra mano yra mano, o kas visu tas niekieno, todel po manes, kad ir tvanas...

Manau kad reikia nardyti su viensakias ir tikrai maziau suzalos nepataikei nepataike.Man patiko Zuliko poziuris ; medzioju tik su viensakiu nes tada palieku sansa isgyventi ir zuviai.Jai pataikau man pasiseke,nepataikau zuvei pasiseke.thumbs upthumbs up


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/05/11/ 21:44:41
www.copperheart.lt
Cirkulas RE: PRASYMAS
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/05/11/ 21:48:11
unguriams kulka priesingai, su kulka tik suzalosi


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2009/05/11/ 21:53:20
mariux RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1100
Vieta: vilnius
Įstojęs: 30.11.07
Parašyta 2009/05/11/ 22:08:39
Garbanius parašė:
vaidazk parašė:
SvOrIs parašė:
kiek galima tokiu nesamoniu ....


Tol kol pasikeis poziuris i gamta, kol prades vertinti tai ka turi, ismoks ne tik imti bet ir duoti wink Nes kol kas poziuris toks, kas yra mano yra mano, o kas visu tas niekieno, todel po manes, kad ir tvanas...

Manau kad reikia nardyti su viensakias ir tikrai maziau suzalos nepataikei nepataike.Man patiko Zuliko poziuris ; medzioju tik su viensakiu nes tada palieku sansa isgyventi ir zuviai.Jai pataikau man pasiseke,nepataikau zuvei pasiseke.thumbs upthumbs up

Siuo atveju sake ar ne sake nera jokio skirtumo, kalba vyksta apie per puse perplesta 200g lydekaite. ar su viensakiu ja "humaniskai" persausi, ar su strisakiu i skutus suplesysi, esme tame, kad ranka neturi kilti pries tokio dydzio zuvi. o jei jau persovei-buk malonus susirink savo geda.
Garbanius RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/05/11/ 22:39:18
cia daugiau nujoku darbas nes viena karta su mumis naujokas narde tai kai issinese lydekutes tai net issigandau skaiu daugiau nejudink tokiu jie kai panere tai sauna i visas ka tik pamato
o po to jau subresta


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
13 RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2009/05/13/ 17:13:04
Mano manymu , tie naujokai, dar ir su balionais panardoeek


fishing,diving,spearfishing
KKK RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/05/13/ 19:26:54
smeklius parašė:
Mano manymu , tie naujokai, dar ir su balionais panardoeek

Smekliau, gal baigsi ant manes backa stumt????helpless
Nu naujokas, nu su cepiura, nu su balionais panardau, bet po manes, bent jau stalas kiek pasiekiu, lieka svarusblushing


777
13 RE: PRASYMAS
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2009/05/13/ 22:40:55
As KKK ne apie tave, as apie jaunus, norincius ant smugio tapt profais, po poros menesiu viska zinanciais save laikancius vyriokushilarious Pasakysiu paprastai: po metu laiko, s balionais mano didziausias gylis buvo 11 metru. Su Vamzdeliu kai panerdavau iki 3m , is karto kildavau aukstyn, visas nerimo laikas buvo max 15 sek. Dabar kai pagalvoju , juokas ima, bet tai yra realybe, nuo to as pradejau, ir nesigedinu tai sakyti, nes po siai dienai save laikau pradedanciu ir ir dar 15metu i prieki besimokanciu naruAcius!


fishing,diving,spearfishing
Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Alksnas2
Alksnas2
Ežerų planai
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo