TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/05/04/ 07:34:11   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 17
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų ginklai: jų modeliai, rūšys, peiliai ir kita
Puslapis 5 iš 8 << < 2 3 4 5 6 7 8 >
TDK RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 198
Vieta: Kretinga
Įstojęs: 30.09.08
Parašyta 2010/02/09/ 22:37:49
O gal cia 55-o problema? Nes, ziuriu, kas turi 70-ies tam laiko.
EIWIS RE: Cressi 55 bedele ...
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 1004
Vieta: Varėna
Įstojęs: 02.03.08
Parašyta 2010/02/09/ 22:46:43
Turiu dabar 55 ir viskas normaliai, pradzioj kaip pas visus buvo siokiu tokiu keblumu, bet kaip susireguluoji viska pastatai i savo vieta, tikrai normalus sautuvas ir musu vandenyse jo pilnai uztenka, beto turejau ir 70 tuka tikrai kur skaidru neblogas sautuvas suvis galingas bet kaip isigijau arbaleta man jau jis mazai reikalingas buvo..Oki poki
REKLAMA
Ginchiuz RE: Cressi 55 bedele ...
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Vrn
Įstojęs: 03.02.09
Parašyta 2010/02/09/ 23:23:54
turejau viena cressi 55 buvo gedimu , bet tai neprieziura budavo, perdaug oro pripusta, tai defenderi sudauzyt sugebejau , paskui isidejau stipresni defenderi , tai stumoklis pabyrejo , paskui per sezona dar karta teko ardyt nes nuo stumoklio sukes vis pavalyt nes istrigdavo trigeris, bet tokiu kaip kitu markiu sautuvai nebudavo tai pvz, ora leidzia , tai vamzdio problemu nebuvo ateiti matysim
Spearfisher RE: Cressi 55 bedele ...
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/02/09/ 23:56:28
eckaa parašė:
Spearfisher parašė:
siulyciau pagalvoti apie kito gamintojo ginkla geras

Pvz.: ka pasiulytum?


Zinok nieko Loughing out Loud Kaip ne keista butu...
Nepatinka reklamuoti kazka, tiesiog isbandziau pakankamai nemazai ginklu ir padariau savo isvadas Oki poki Apie kiekviena ginkla beveik galima rasti mano atsilepimus neriam forume. O patariu, ar padedu isigyti tik draugam - taip maziau paskui problemu buna Draugeliai

Ir is viso, jau sakiau tukstanti kartu ir pakartosiu dar karta: norint medzioti efektyviai, skirtingom salygom, medzioti ta zuvi kokia tu nori, o netaikytis prie ginklo ir nebuti priklausomam nuo jo, savo arsenale reikia tureti ne viena sautuva. Visai kitas reikalas, jeigu pinigai diktuoja salygas - tada jau reikia rinktis auksini viduriuka. Kaip matom, ta auksini viduriuka renkasi kiekvienas savaip. Nesneku dabar apie tuos, kurie medzioja su savo sautuvais ir neturi problemu. Bet jeigu zmogus nuo pat pirmos dienos turi TIK problemos su sautuvu ir rekia - "pirkit, tai tikrai geras sautuvas", ir tai jo "auksinis viduriukas", tai skaitau, kad laikas butu patarti jam arba pakeisti sautuva, arba pagalvoti is vis apie kita gamintoja. Oki poki
Vaidas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/02/10/ 06:40:02
Ale atsakei kaip ne forumietis. Kai kalba uzeina apie sautuvus postas turi prasideti kokia nors istorija, o po to bac viena is siu fraziu: 1. as jau n metu medzioju su xxx sautuvu - jokiu problemu 2. su xxx sautuvu prisaudziau dafiga monstru ir imeti nuoroda i foto (nebutinai savo happy ) 3. Pirk xxx sautuva ir neturesi bedu, nes tas kitas sautuvas sudo gabalas - bus kaip tidui. Nu visa esme - o as, o man, pas mane ir pan. O tai dabar parasei toki ilga posta ir neatsakei i klausima, o tu juk cia kaip batiskafe daktaras lekteris - nenugincijamas autoritetas ir dauguma laukia tavo isganimo. P.S. nepriimk tik rimtai, bajariauju nuo pat ryto wink
Cebudukas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 512
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 07.10.09
Parašyta 2010/02/10/ 08:12:55
Spearfisher parašė:
eckaa parašė:
Spearfisher parašė:
siulyciau pagalvoti apie kito gamintojo ginkla geras

Pvz.: ka pasiulytum?


Zinok nieko Loughing out Loud Kaip ne keista butu...
Nepatinka reklamuoti kazka, tiesiog isbandziau pakankamai nemazai ginklu ir padariau savo isvadas Oki poki Apie kiekviena ginkla beveik galima rasti mano atsilepimus neriam forume. O patariu, ar padedu isigyti tik draugam - taip maziau paskui problemu buna Draugeliai

Ir is viso, jau sakiau tukstanti kartu ir pakartosiu dar karta: norint medzioti efektyviai, skirtingom salygom, medzioti ta zuvi kokia tu nori, o netaikytis prie ginklo ir nebuti priklausomam nuo jo, savo arsenale reikia tureti ne viena sautuva. Visai kitas reikalas, jeigu pinigai diktuoja salygas - tada jau reikia rinktis auksini viduriuka. Kaip matom, ta auksini viduriuka renkasi kiekvienas savaip. Nesneku dabar apie tuos, kurie medzioja su savo sautuvais ir neturi problemu. Bet jeigu zmogus nuo pat pirmos dienos turi TIK problemos su sautuvu ir rekia - "pirkit, tai tikrai geras sautuvas", ir tai jo "auksinis viduriukas", tai skaitau, kad laikas butu patarti jam arba pakeisti sautuva, arba pagalvoti is vis apie kita gamintoja. Oki poki


Tai gal tu pradziai perskaityk Tido postus ir suprasi is kur pas ji tie gedimai, ne nuo gulejimo gi. Daiktas genda nenaudojamas arba naudojamas nepagal paskirti.


Viskas eina tik geryn.
---
Spearfisher RE: Cressi 55 bedele ...
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/02/10/ 15:57:44
Cebudukas parašė:
Spearfisher parašė:
eckaa parašė:
Spearfisher parašė:
siulyciau pagalvoti apie kito gamintojo ginkla geras

Pvz.: ka pasiulytum?


Zinok nieko Loughing out Loud Kaip ne keista butu...
Nepatinka reklamuoti kazka, tiesiog isbandziau pakankamai nemazai ginklu ir padariau savo isvadas Oki poki Apie kiekviena ginkla beveik galima rasti mano atsilepimus neriam forume. O patariu, ar padedu isigyti tik draugam - taip maziau paskui problemu buna Draugeliai

Ir is viso, jau sakiau tukstanti kartu ir pakartosiu dar karta: norint medzioti efektyviai, skirtingom salygom, medzioti ta zuvi kokia tu nori, o netaikytis prie ginklo ir nebuti priklausomam nuo jo, savo arsenale reikia tureti ne viena sautuva. Visai kitas reikalas, jeigu pinigai diktuoja salygas - tada jau reikia rinktis auksini viduriuka. Kaip matom, ta auksini viduriuka renkasi kiekvienas savaip. Nesneku dabar apie tuos, kurie medzioja su savo sautuvais ir neturi problemu. Bet jeigu zmogus nuo pat pirmos dienos turi TIK problemos su sautuvu ir rekia - "pirkit, tai tikrai geras sautuvas", ir tai jo "auksinis viduriukas", tai skaitau, kad laikas butu patarti jam arba pakeisti sautuva, arba pagalvoti is vis apie kita gamintoja. Oki poki


Tai gal tu pradziai perskaityk Tido postus ir suprasi is kur pas ji tie gedimai, ne nuo gulejimo gi. Daiktas genda nenaudojamas arba naudojamas nepagal paskirti.


Na tiek to razz Lieka tik smagiai pasijuokti kai girdi tokius pasiulymus is zmogaus, kurio istojimo data spalio 07 2009, o medziokles stazas nuo Birželio 15 2009. Siaip, kad butu aisku, kad turiu supratima apie ka kalbu, turiu pasakyti, kad esu sitam puslapyje nuo pat pirmos jo paleidimo dienos, esu adminas (reiskia skaityti ir priziureti tvarka yra mano tiesioginis darbas) ir neduos pameluoti pats Tidas, esu tas, kuris nuo pat jo karjeros pradzios buvau zmogum, kuris padejo isrinkti ir surinkti jo sautuva pati pirma karta ir daves ne viena patarima veliau Mirksiukas
Bet tiek to, kadangi kiekvieno cia esancio zmogaus nuomone, man yra svarbu, tai ir nesigynciosiu su tavim. Gal medziojant toliau, igyjus daugiau patirties ir tavo nuomone pasikeis. geras
Cebudukas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 512
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 07.10.09
Parašyta 2010/02/10/ 16:50:42
Spearfisher parašė:
Cebudukas parašė:
Spearfisher parašė:
eckaa parašė:
Spearfisher parašė:
siulyciau pagalvoti apie kito gamintojo ginkla geras

Pvz.: ka pasiulytum?


Zinok nieko Loughing out Loud Kaip ne keista butu...
Nepatinka reklamuoti kazka, tiesiog isbandziau pakankamai nemazai ginklu ir padariau savo isvadas Oki poki Apie kiekviena ginkla beveik galima rasti mano atsilepimus neriam forume. O patariu, ar padedu isigyti tik draugam - taip maziau paskui problemu buna Draugeliai

Ir is viso, jau sakiau tukstanti kartu ir pakartosiu dar karta: norint medzioti efektyviai, skirtingom salygom, medzioti ta zuvi kokia tu nori, o netaikytis prie ginklo ir nebuti priklausomam nuo jo, savo arsenale reikia tureti ne viena sautuva. Visai kitas reikalas, jeigu pinigai diktuoja salygas - tada jau reikia rinktis auksini viduriuka. Kaip matom, ta auksini viduriuka renkasi kiekvienas savaip. Nesneku dabar apie tuos, kurie medzioja su savo sautuvais ir neturi problemu. Bet jeigu zmogus nuo pat pirmos dienos turi TIK problemos su sautuvu ir rekia - "pirkit, tai tikrai geras sautuvas", ir tai jo "auksinis viduriukas", tai skaitau, kad laikas butu patarti jam arba pakeisti sautuva, arba pagalvoti is vis apie kita gamintoja. Oki poki


Tai gal tu pradziai perskaityk Tido postus ir suprasi is kur pas ji tie gedimai, ne nuo gulejimo gi. Daiktas genda nenaudojamas arba naudojamas nepagal paskirti.


Na tiek to razz Lieka tik smagiai pasijuokti kai girdi tokius pasiulymus is zmogaus, kurio istojimo data spalio 07 2009, o medziokles stazas nuo Birželio 15 2009. Siaip, kad butu aisku, kad turiu supratima apie ka kalbu, turiu pasakyti, kad esu sitam puslapyje nuo pat pirmos jo paleidimo dienos, esu adminas (reiskia skaityti ir priziureti tvarka yra mano tiesioginis darbas) ir neduos pameluoti pats Tidas, esu tas, kuris nuo pat jo karjeros pradzios buvau zmogum, kuris padejo isrinkti ir surinkti jo sautuva pati pirma karta ir daves ne viena patarima veliau Mirksiukas
Bet tiek to, kadangi kiekvieno cia esancio zmogaus nuomone, man yra svarbu, tai ir nesigynciosiu su tavim. Gal medziojant toliau, igyjus daugiau patirties ir tavo nuomone pasikeis. geras


Tai kad tu nieko kito ir nepasakai tik kad turi daug ziniu ir esi daug medziojes.

Tai gal dar kartu su Tidu i skarbonkes saudet is jo Cressi? Oki poki Tie samastrielai ore irgi ko gero i nauda? Gal pats jam ir pasiulei tai pdaryti? Tai gi jis pats paraso, kad ta ginkla sugadina ir po to tvarko. Ar tai ginklo problema?


Viskas eina tik geryn.
---
Spearfisher RE: Cressi 55 bedele ...
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/02/10/ 17:04:42
Cebudukas parašė:
Tai kad tu nieko kito ir nepasakai tik kad turi daug ziniu ir esi daug medziojes.


O ka tureciau pasakyti? Gal uzdavei koki klausima ir as neatsakiau?
Man atrodo pakankamai aiskiai pasakiau, kad tavo nuomone man irgi yra svarbi ir nesigynciju su tavim. Gal tik nepatiko, kad pasakiau, kad nuomone daznai keiciasi su patirtim? Bet juk toks gyvenimas, kol neisbandei, negali tvirtinti helpless O kad isbandyti ir suprasti, tam ir reikia patirties. Negali zinoti kaip snekesi po metu ar 3-ju geras Pagyvensim, paziuresim.
Spearfisher RE: Cressi 55 bedele ...
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/02/10/ 17:52:36
Loughing out Loud Loughing out Loud Loughing out Loud
Patarimas geras, bet deja Tidui netinkantis - su jo sugebejimais maza to kad save suzalos, tai ir kitus susaudys hilarious
Cebudukas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 512
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 07.10.09
Parašyta 2010/02/10/ 19:50:59
Turiu atsiprasyti Spearfisher'io. Neteisingai supratau viena tavo pasisakyma del ko ir prirasiau cia veju. Kvailys


Viskas eina tik geryn.
---
13 RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2010/02/10/ 21:05:14
Cebudukas parašė:
Turiu atsiprasyti Spearfisher'io. Neteisingai supratau viena tavo pasisakyma del ko ir prirasiau cia veju. Kvailys


Ne kiekvienas turi DRASOS taip atsiprasytiOki pokiO tai jau daug ka pasakoAcius!gerbiu


fishing,diving,spearfishing
Spearfisher RE: Cressi 55 bedele ...
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/02/10/ 22:57:35
Cebudukas parašė:
Turiu atsiprasyti Spearfisher'io. Neteisingai supratau viena tavo pasisakyma del ko ir prirasiau cia veju. Kvailys


Viskas gerai, visiems buna, ypac tokiu metu kai mums, pov. medziotojams, prasideda ziemos depresija Loughing out Loud Draugeliai Drinks Cheers
tidass RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/02/10/ 23:22:44
truputi buvau atitrukes nuo pc.. razz
bral, smagu cia paskaityti, kai apie mane tiek kalbama Loughing out Loud
su siuo sautuvu niekad neesu saudes ore, nebandziau, neturejau minciu, is kur visos problemos?? is to, kad sudilo trigeris - jis gali isdilti bet kam, ir bet kada, ir ivyko samastrelas ore, kuris dar labiau apsunkino sautuvo stovi - tai irgi gali nutikti bet kam! tuo norejau pasakyti kad neapibreztumet manes kaip zmogaus visai nemokancio elgtis su sautuvu, puikiai ismanau jo paskirti, tik del apsileidimo viskas pakrypo i blogaja puse, tad visiem linkiu pasimokyt is mano klaidu ir nebuti tokiem apsileidusiem.
o spearfisher'is tikrai, tai tas zmogus, kuris man padejo susitvarkyti su sautuvu, ikvepe tai daryti, atsake i visus mano klausimus, ir esu jam labai dekingas ir skolingas! malonu kai patyre medziotojai taip geranoriskai padeda pradedantiesiems, nes nemazai buvo atveju kad zmones "sedintys" seniai ant kokio tai reikalo nenoriai padeda..
cia minejo kad turejau su sautuvu problemu nuo pat pirmos dienos ji gavus... Loughing out Loud tai tiesa, problemu buvo, bet ne del mano kaltes!!
Mantvydas, save jei megciau zaloti, kazi ar dabar buciau kaip dabar toks sveikas (tfu tfu tfu)
O del modelio keitimo, ne, kad ir butu tu pinigu - ne.. mano skonis visai kitoks nuo daugelio pastebejau, jei man alause patiko labiau su 55 cresi nei su 81cm arbaletu, nors medziojau tikrai ne zolynuose ar nendrese.. ir laimikiai skyresi. arbaleta pavadinciau lietuvoje - egzotika. bet cia tik mano nuomone, gal kada ir pasikeis, bet sakau, manes arbaletas nesuzavejo.
kitas ginklas bus kazkas rimtesnio, su cresiu dar planuoju atplaukiot 2-4metus. tai tiek.. Oki poki


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Vaidas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/02/11/ 07:51:35
tidass parašė:
neesu saudes ore, nebandziau, neturejau minciu


A vot sitaip meluot nereikia, kiekvienam pradedanciajam kirba mintis isauti ore, o kai kurie gal ir pliauksteli kur i lenta ar knyga Loughing out Loud
Evaldas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2010/02/11/ 07:58:55
Aj čia va ryte iš neturėjimo ką veikt ir aš parašysiu. Tidai happy Jeigu būtum besilaikantis visų saugumo taisyklių tai samastrielo ore neturėtu įvykti, nes šautuvus reikia užsitaisinėti vandenyje, taip pat išlipti su jeis jau iššautais, o virš vandens jo kišti visiškai nėra ko. wink
tidass RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/02/11/ 15:03:35
vaidazk parašė:
tidass parašė:
neesu saudes ore, nebandziau, neturejau minciu


A vot sitaip meluot nereikia, kiekvienam pradedanciajam kirba mintis isauti ore, o kai kurie gal ir pliauksteli kur i lenta ar knyga Loughing out Loud

po vandeniu saudziau tas lentas ir bonkes.. razz

Evaldas parašė:
Aj čia va ryte iš neturėjimo ką veikt ir aš parašysiu. Tidai happy Jeigu būtum besilaikantis visų saugumo taisyklių tai samastrielo ore neturėtu įvykti, nes šautuvus reikia užsitaisinėti vandenyje, taip pat išlipti su jeis jau iššautais, o virš vandens jo kišti visiškai nėra ko. wink

teisingai sakai, bet pries inerdamas ore uztaisiau sautuva taip ir buvo..


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Cebudukas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 512
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 07.10.09
Parašyta 2010/02/11/ 16:04:19
tidass parašė:
beto man samastrelint pradejo po suvio i viena labai kieta aerozolini inda..


O tai kaip cia Tidai buvo? Negi ir po vandeniu radai?helpless


Viskas eina tik geryn.
---
tidass RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/02/11/ 19:51:42
Cebudukas parašė:
tidass parašė:
beto man samastrelint pradejo po suvio i viena labai kieta aerozolini inda..


O tai kaip cia Tidai buvo? Negi ir po vandeniu radai?helpless

cia buvo kaip dabar suprantu nerealus sutapimas, kaip tik tuo metu kai soviau i pluduriuojanti daigta is po vandenio, pasizymejo isdiles trigeris! Blink
tiesa, dar viena beda issiaiskinau cresikui pries keleta dienu.. vamzdys subraizytas.. gal zinot kur cia panevezy pigiai slifuoja?


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Evaldas RE: Cressi 55 bedele ...
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2010/02/11/ 22:46:58
Kiek tau šautuvo restauravimas gavosi? happy T. y. dar gausis? Gal jau naujas būtų išėjęs nusipirkti? happy
Puslapis 5 iš 8 << < 2 3 4 5 6 7 8 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
IMG_1423.JPG
IMG_1423.JPG
Varžybos Latvijoje 2008 (Dridza)
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo