TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/28/ 10:14:22   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 15
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 4 iš 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
tamulis RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys




Pranešimai: 579
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.06.08
Parašyta 2013/07/26/ 10:11:49
Cirkulas parašė:
Yra vienas "bet" verslininku jau nuo 2015 nebeliks, kaip galvojat i ka dabar alkanu zveju akys pakryps?


O kuršių mariose tai pat uždraus verslinę?
Cirkulas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/26/ 10:14:02
ezkimas parašė:
aisku, kad pakryps. Priespriesa bus visada, taciau tesiant tema manau, kad uzdrausti naktine medziokle, kai nera uzdrausta versline zvejyba, tai tas pats, kas uzdrausti vairuoti isgerus bokala alaus, bet leisti vaziuoti isgerus bonka degtines.


Nu brol tu ir parasei, cia tas pats kas as tik biski isprievartavau, o petras tai du kartus daugiau, todel mane maziau bauskit. Koks skirtumas jei negalima tai negalima, nebuna biski galima.


Video:
Youtube.com
REKLAMA
turbaza RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Varliukas


Pranešimai: 54
Vieta: kaunas
Įstojęs: 02.07.13
Parašyta 2013/07/26/ 10:19:39
Cirkulas parašė:
Yra vienas "bet" verslininku jau nuo 2015 nebeliks, kaip galvojat i ka dabar alkanu zveju akys pakryps?

Jus kaip klubas galinga jega siaip ar taip, tereikia uzkrest pora "ministersku" povandenine medziokle ir tegu krypsta tu zveju akys kur nori...lolLoughing out Loud
Cirkulas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/26/ 10:34:17
Kokia mes ten jega, per siuos metus mes pagaliau kartu visi klubai susidome dirbti ministerijoje, bet vistiek kai musu tiek nedaug i mus daznai ziuri kaip i mamutus, o dar kartais kai pagauna koki pasiutusi mamuta, tai visi rekia ministerijoje, kastruoti mamutus, kastruoti mamutus.

Reikia kaip Gemini rase kelti savo paciu samoningumo lygi, pradet kiekvienam nuo saves. Ir kai sioje temoje nebeliks nei vieno kuris noretu nakti medzioti, kai nebelips i kranta su ledekaitemis po 200 gramu, kai nebelips i kranta su 10 unguriu sijonu, gal tada busim jega.

Bet ar tai realu? happy


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2013/07/26/ 10:38:16
ezkimas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/07/26/ 10:51:18
cirkulai ne taip gal siek tiek supratai. Ne apie daugiau ar maziau baudima kalba eina, o apie prioritetus. Pirmiausia turi buti usdrausta tai kas daugiausiai zalos daro - tai versline. Jei dar istekliai per mazi draudziat naktine. Jei dar per mazi - aplamai draudziat medziokle, zvejyba ir t.t. kol istekliai atsitatys. O dabar uzdrausta yra zudymas, o leidziamas genocidas. Jei draudziat tai drauskit viska norejau pasakyt. Neteisinu cia naktiniu tiesiog ishsakau savo nuomone kaip man atrodo. Jei butu gamtos istekliai gausus tai gi px kas ten diena romantika gaudo ar kas nakti. Kiekvienas pasirinktu kada kam geriau ir romantiskiau.
Gemini RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Varliukas


Pranešimai: 75
Įstojęs: 07.03.12
Parašyta 2013/07/26/ 12:24:27
Žiurekit kokia situacija gaunasi panaikinus draudimą nakčiai:
Pozityvioji puse
1 grupe – Aš nakti ne medžiosiu, Cirkulas su Roku irgi ne... ir dar daug kitų sąžiningų medžiotojų ne važiuos į medžioklę dėl įvairių priežasčių net jeigu tai bus leistina.
2 grupe – Kita dalys medžiotojų važiuos į medžioklę bet laikysis priimtų taisyklių (kiekis, nerštas ir pan.).
3 grupe – atsiras idėjinių medžiotojų, kurie viena ar penkis kartus per sezoną vis dėlto nuvyks į medžioklę, bet ir vėl ne žuvies prilupti... paįvairinti taip sakant

Neigiama puse
4 grupe – idėjiniai medžiotojai arba šeip eiliniai medžiotojai, kurie karts nuo karto nušaus vienu ar penkiais žuveliokais daugiau... nes nieks nemato
5 grupe – tokie medžiotojai, kurie ir dabar esant draudimui prišaudo žuvies savo reikmėms.
6 grupe – tokie medžiotojai, kurie ir dabar esant draudimui prišaudo maišus žuvies ale pardavimui.

Ar daug kas pasikeis jei draudimą nakčiai panaikins? Kurios pažįstat ar nepažįstat... žinote kad nardo... tai ar anksčiau jie narde ar ir vėliau nardys bet atseit oficialiai – kame skirtumas? Kad dabar slepiasi o panaikinus draudimą nebereikės? Nesąmone. Jei nesislėps tai maišo žuvies vis vien neišneš drąsiai. Taip kad jokio skirtumo. Toje srityje niekas nepasikeis. BET dėl to kad pasidarys drąsesni visa ta publika bus lengviau surasti/pastebėti. Jų budrumas oficialumo dėka nukentės – o tai tarnyboms tik į naudą.

Ko yra baiminamasi?
Kad eilinis medžiotojas taps mesininku, kai jam leis medžioti nakti? Abejoju tuo.
Kad tie kurie sau šaudo žuvį pradės viršyti limitą? Manau kad jie tik džiaugsis tuo kad jiems leido medžioti oficialiai. Taipogi nemanau kad tokie pradės viršyti limitą, nes yra rizika kad ir vėl uždraus.
Kad tie kurie maišais ima pradės du kartus daugiau maišų imti? Nematau logikos.
Kad tie kurie dabar pažeidinėja gaus laisve ir galutinai apnagles? Kiek tokiu gali atsirasti? 10? 50? Juk ne šimtas... ir tai išbarstytas po visa Lietuva. Brakonierių su tinklais yra kur kas daugiau negu apnaglejusiu medžiotojų.

Kodėl į naktine medžioklę būtinai žiūrėti iš neigiamos puses?
Logiškai mastant
– jeigu leis medžioti bet kokiam valstybiniame telkinyje diena tam tikra dalis naktinukų išniks. Nes kokie žemaičiai (pvz) lenda nakti nes dienai neturi lėšų nuvažiuoti iki leistino ežero... todėl ir slepiasi. Gal nedidelis procentas – bet tai vienareikšmiškai tam tikra dalys kuriame nors LT krašte.
– Jeigu leis medžioti nakti vienareikšmiškai padidės ir kontrole naktimis... privalo padidėti. Bet nepamirškime vieno – ji padidės ne tik povandenininkams bet ir tinklininkas ir paprastiems žvejams. Kad tą kontrole kažkas nesugeba organizuoti – bent jau ne mano reikalas. Kad institucija blogai dirba ne mano kalte. Bet kažkodėl vieninteliai povandeniniai medžiotojai šitoje srityje „nuskriausti“.
– Tikriausiai padidėtu medžiojančių naktimis. Atitinkamai didesnes galimybes surasti/sunaikinti likusius tinklus/tinklininkus. Taigi kaip taisykle visus tinklus stato nakčiai. O kai medžiotojai lenda diena į vandenį tinklų jau ten kaip ir neturi būti. Gautusi savotiška pagalba gamtosaugininkams.


Pabaigai... tie patys latviai. Kodėl LV meškeriotojai mėgėjai nesiskundžia laimikių? Latviai nesako, kad žuvies sumažėjo nuo tu laiku, kai medžiotojams leido medžioti nakti? Kad išdubasino visa žuvį. Kažkodėl visiems užtenka... net gi lietuviams kurie netoli pasienio gyvena. Juk ten paliubomu ir mesininkų yra ir ale mentalitetas nieko nesiskiria nuo lietuviu. Matyt stebuklas įvyko! O sako kad nebūna.

Man asmeniškai visi tie mesininkai ir naktinukai nepasakysiu kad nerupi. Bet kažkodėl aš jų indelio/įtakos sau asmeniškai tikrai nejaučiu. Jie man egzistuoja gandu lygyje kažkodėl. Girdėjau kad yra, bet savo akym nemačiau. O nuvažiavęs prie ežero vis tiek randu žuvies. Matyt mesininkai blogai dirba.

Aš balsuoju už kontrole! Ne manau, kad aš privalau save apriboti bet kurioje srityje tik dėl to, kad kažkas nesugeba tinkamai atlikinėti savo pareigu ir tiesiog pasidaro sau lengvesni kelią. Ir tikrai net nebandysiu apginti tokios sistemos – visada busiu prieš. Aš turiu teise tureti galimybe ar tai karta per trys metus įlįsti pamedžioti nakti, ar du kartus per dešimtmetį i purvina Neri ar skaidria Žeimena. Panaudosi tu tą galimybę ar ne – kitas reikalas. Drausti žmogui paprastus dalykus tik dėl to, kad kitas kažkoks veikėjas prisidirbo arba visuomene laiko tavo veiksmus brakonieriavimu – nepritariu aš tokiai politikai (čia švelniai sakant).
ezkimas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/07/26/ 13:03:04
gemini gal jau bolotiruokis i seima, iskalbos ir logikos netruxta clap
Cirkulas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/26/ 13:16:05
Gemini neisizeisk, cia mes tik diskutuojam ir jokiu budu nesipykstam, bet arba tu daugiau medzioji prie kompo, arba dar kazkas negerai, tu neisivaizduoji kokie mastai tu naktinuku. Latvija sakai, o kiek kartu tu Latvijoje esi buves, nuvaziuok pasiziuret i ju ezerus, jie patys skundziasi, kad zuvies nera, paziurek i Dridza ten galima naktimis medzioti bet tuscia kaip menulyje. Busiu atviras, turbut 99% mano pazystamu medziojo arba medzioja nakti, is tu 99% kokie 50-70% toliau sekmingai medzioja. Pazystamu ratas labai didelis. Ir dar ka galiu pasakyti visi naktinukai kalba lygiai ta pati ka ir tu, nesakau jokiu budu, kad tu koks naktinukas, tiesiog sutapimas!

Kazkodel tu piesi viska labai romantiskai, as brakonierysteje daug romantikos neizvelgiu, mano valia butu rankas kapociau, o ne baudas duociau.

Nepyk, visiski kliedesiai siekiant pateisinti naktine PM atmerkit akis pagaliau.
Baigiu, nes si tema kaip meno kurinys, vienam visiskas sudas, kiti dievus mato. Betruksta dar kad atsirastu tokiu veikeju, kurie nati ir su balionais pateisintu, kur toliau keliausim elektra, trotilas, absurdas totalus.


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2013/07/26/ 13:32:42
Ltone RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Varliukas


Pranešimai: 16
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 08.08.12
Parašyta 2013/07/26/ 14:16:07
Niekaip nesuprantu, kodel rasoma, kad diena kai kurie neturi lesu vaziuoti iki leistino ezero del to nerai nakti, ale "slepiasi". Kaip galima nakti nardant pasislepti. Kaip suprantu nakti nerdamas vistiek turi kazkoki sviesos saltini su savimi tureti, nebent cia tokiu atsirado kurie salia kvepavimo uzlaikymo ir naktinio matymo galimybes sugebejo ivaldyti. Taigi jeigu turi sviesos saltini tai cia tas pats jonvabaliui tamsioje spintoje pasislepti....ne kazka....Loughing out Loud, o dar jeigu koki ledini prozektoriuka turi tai isvis gali bandyt sleptis kaip dramblys agrastu krume...
ErikaZ RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2013/07/26/ 14:45:45
Tikrieji brakonieriai prozikus ijungia kada buna jau prie dungo nunere, pavirsiuje issijungia... arba naudoja uzsukamu galvu prozikus, tai tada automatiskai viskas gaunasi. Plius dar deda visokiu "kaziriokus", kad spinduliai nesviestu i sonus. O kas svarbiausiai neria kada oras prastas, banguoja, lyja, tada nuo kranto isvis nesimato o ir zuvis tokiom dienom aktyviausia.

Geda man, pazinoti tokius "medziotojus"...

Tomas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1255
Įstojęs: 31.10.09
Parašyta 2013/07/26/ 15:05:00
Norejau ta pati parasyt bet Erikas pirmas parase happy jog profu naktiniu yra specifine nardymo technika kad tu ju ne is 5m nepamatysi... naujokai tai is kilometro matosi kaip visur svitineja happy ir dar pridursiu kad supakuot labai sunku, nes baige pnm visai isjungia sviesas ir pisa i kita ezero puse i jau sutarta vieta be sviesu.... na daug visokiu niunsu buna, ir dar daugelis turi su savim telefonus...
Aivarelis RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Varliukas


Pranešimai: 25
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 14.05.13
Parašyta 2013/07/26/ 15:42:05
Kiekvienas pasirenka ka nori daryti, o jeigu jie profai ant naktinio nardymo tai nieko nepakeisi. Daro ka moka geriausiai daryti speju. happy Neskaiciuokit kitu pinigu, jeigu pagaus tada susimokes. Sokiai pokiai
ErikaZ RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2013/07/26/ 15:45:27
Ble nu ir ********** zmones...

tai gal tegul susimoka karts nuo kart bauda ir nusmaugia visus ezerus? Ka pats po to medziosi?
Gemini RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Varliukas


Pranešimai: 75
Įstojęs: 07.03.12
Parašyta 2013/07/26/ 15:50:43
O man Dainiau nėra ko įsižeisti.
Matai, aš tiesiog bandau i visa tai žiūrėti kiek įmanoma objektyviau. Tu naktinukų nei palaikau nei keikiu. bet sutinku su tuo, kad jiems reiktu daugiausiai padėkoti už tai, kad povandeniniai medžiotojai nešioja brakonierių vardą. Čia jau tikrai rimta beda.
Aš naktinukų titului nepretenduoju nes dirbu daug ir miegui lieka laiko nedaug... Aplamai laisvalaikio metu medžioklems laiko nelieka. O kai susiruoši paplaukioti/pamedžioti turi trenktis mažiausiai 100 km į viena puse. Dažniausiai medžiokles diena 3-3,5 valandos trunka vien kelione – man tai yra labai didele prabanga (laikas). Visus tuos naktinukus gali net iššaudyti kai pagausi – negaila nei kiek. Ir baudas sutikčiau kad padidintu dar nors ir penkis kartus – irgi dzin. Man tai neaktualu o brekų bus mažiau. Aš apeliuoju ir susirupinės tik dėl to, kad butu leista medžioti „arčiau namu“, nes labai retai kada galiu skirti 5-6 val šitam hobiui. Bet čia jau kita tema.

Mano pagrindine mintis yra tokia: Kuo mažiau yra draudimų veiklai – tuo švelnesnis požiūris visuomenes. O kad pas mus brekų nemoka/nesugeba gaudyti – ne mūsų kalte. Ir visuomene (ar klubas, ar taryba, ar pavieniai įtakingi asmenys) turi spausti tuos kurie netinkamai atlieka savo pareigas. Tolerancijai neturi būti vietos – nesusitvarkai – laisvas! Ir rezultatu kaip taisykle reikalaujama iškarto! O tai gaunasi kaip su korupcija. Kiekvienais metais vis tobulina ir gerina metodus kaip kovoti su korupcija... ir taip jau keliasdešimt metu (jeigu ne šimtas) tai šiandienai pas mus per tiek metų turi egzistoti GipperSuperDrupperMegaAhujennaja sistema kurioje korupcijos net kvapo nepajustum.

Karo metu eiliniai žmones sugebėdavo priešą su ginklu ir koviniais šoviniais gyva i nelaisve paimti... o čia brakonieriai siaučia.
Cirkulas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/26/ 15:54:40
Aivarelis parašė:
Kiekvienas pasirenka ka nori daryti, o jeigu jie profai ant naktinio nardymo tai nieko nepakeisi. Daro ka moka geriausiai daryti speju. happy Neskaiciuokit kitu pinigu, jeigu pagaus tada susimokes. Sokiai pokiai


Loughing out Loud davai pedofilams duodam daryt ka moka geriausiai, pagaus, bauda gaus, neskaiciuokim pedofilu pinigu. Kaip tau paciam skamba sitas sakinys? Man tai nesamone visiska.

Gemini, as tau pritariu, kad mes neturime kenteti ir musu laisves perdaug apribotos. Kodel galvojat as cia draskausi po kluba, ministerija, is neturejimo ka veikti, ar kokios garbes kaip kiti galvoja? Nafig man to reikia, garbes pakankamai gaunu darbe, dirbu kaip ir tu daug ir laiko turiu labai mazai. Man tiesiog nepatinka neteisybe, kuria tu vardini del PM salygu


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2013/07/26/ 16:00:01
ezkimas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 200
Vieta: kaunas
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2013/07/26/ 16:13:16
Apie pedofilus cirkulas per stipriai cia rolleyes Manau idealus modelis butu toks.
1. Leista medzioti visur ir visada kaip ir zvejoti.
2. Leidimas kainuoja tarkim kad ir 500 lt metams. (jei nori medzioti visur ir visada) (surinkti pinigai naudojami istekliu atstatymui, arba kontroles mechanizmui stiprinti)
3. Grieztai baudziama uz virsyta limita vienos medziokles metu.
Cirkulas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2013/07/26/ 16:16:33
ezkimas parašė:
Apie pedofilus cirkulas per stipriai cia rolleyes Manau idealus modelis butu toks.
1. Leista medzioti visur ir visada kaip ir zvejoti.
2. Leidimas kainuoja tarkim kad ir 500 lt metams. (jei nori medzioti visur ir visada) (surinkti pinigai naudojami istekliu atstatymui, arba kontroles mechanizmui stiprinti)
3. Grieztai baudziama uz virsyta limita vienos medziokles metu.


Pirma vieta idealu butu


Video:
Youtube.com
ciuka RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/07/26/ 16:19:33
Aivarelis parašė:
Kiekvienas pasirenka ka nori daryti, o jeigu jie profai ant naktinio nardymo tai nieko nepakeisi. Daro ka moka geriausiai daryti speju. happy Neskaiciuokit kitu pinigu, jeigu pagaus tada susimokes. Sokiai pokiai

Kvailys Tu apskritai gaudaisi apie ką čia žmonės kalba? Panašu, kad ne.


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2013/07/26/ 16:21:57
ciuka RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2013/07/26/ 16:27:25

Mano pagrindine mintis yra tokia: Kuo mažiau yra draudimų veiklai – tuo švelnesnis požiūris visuomenes.

Leiskime vagims vogti, narkomanams šyrkę gatvėse leistis, leiskime moteris prievartauti ir visuomenės požiūris bus švelnesnis, nes juk tai legalu... Čia tokia teorija?


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2013/07/26/ 16:27:55
Waidotas RE: Naktine medziokle - uz ir pries
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 156
Vieta: Palanga
Įstojęs: 31.08.11
Parašyta 2013/07/26/ 17:48:29
Na kiek paskaites trumpai atsakysiu AS ASMENISKAI PRIES. Bet is kitos puses parplaukiant i kranta paveluosi nors minute ir tu jau brakonierius.. baisu ir pagalvoti. Arba kaip vienas rase nori naktine PM prilyginti alektrikams... nu man tai sokas be komentaru. Tai islipi i kranta, saule leidziasi... tvarkaisi iranga ir prieina inspektorius ir tave baudzia kaip elektrika....Blink Na kas gali paneigti kad taip neimanoma kad nutiktu ? Ir isvis nu netelpa galvoje naktine PM - elektrikai Tai gal musu sautuvai su alektra ar kaip ?
Puslapis 4 iš 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Povandeninės žūklės čempionatas 2009
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo