TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/28/ 00:51:37   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 6
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 15
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Bendros diskusijos, susijusios su povandenine žūkle
Puslapis 7 iš 22 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Arnoldas RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Pranešimai: 32
Įstojęs: 16.08.10
Parašyta 2011/05/04/ 21:10:22
Gal kvailas klausimas, bet kaip tiksliai apskaciuoti kiek monovalo reikia

risti kad uztaisius sautuva nebutu like laisvos vietos ir jis netabaluotu

iskaitant amortizatoriu ( neuztaisius sautuvo ta prasme)

ar vienintele iseitis isleist ora ir tada uztaisinet ir ziuret ?

nuspirkau nauja cyrana55 ir nezinau nei kiek mazdaug rist kad uztektu kol rite isigysiu, nei atstumo nuo uztaisytos streles galo... Loughing out Loud
Acius!
Redaguotas Arnoldas 2011/05/04/ 21:12:55
Ecka RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2011/05/04/ 21:53:19
o kam tau ji uztaisyti?istatyk strele ir viskas.uzsivyniok valo tiek,kiek nori.po to nusikirpk ir uzsirisk(aisku uzsizymek kuroj vietoj turi buti mazgas ar uzspaudej padarius kilpa ir visa problema)
Redaguotas Ecka 2011/05/04/ 21:54:32
REKLAMA
Cebudukas RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 512
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 07.10.09
Parašyta 2011/05/05/ 08:02:34
Arnoldas parašė:
Gal kvailas klausimas, bet kaip tiksliai apskaciuoti kiek monovalo reikia

risti kad uztaisius sautuva nebutu like laisvos vietos ir jis netabaluotu

iskaitant amortizatoriu ( neuztaisius sautuvo ta prasme)

ar vienintele iseitis isleist ora ir tada uztaisinet ir ziuret ?

nuspirkau nauja cyrana55 ir nezinau nei kiek mazdaug rist kad uztektu kol rite isigysiu, nei atstumo nuo uztaisytos streles galo... Loughing out Loud
Acius!


Daryk, kad monovalas keturis kartus vyniotusi ant numetejo, tikrai bus pakankamai.


Viskas eina tik geryn.
---
DAGON RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2011/06/03/ 15:47:02
Chebryte, manau kad nevisada vaziuojate i povandenyne zukle ne vienas, jei vaziuojate vienas, kur grudat ar slepiat masinos raktus? razz


www.spearfishingclub.lt
Redaguotas DAGON 2011/06/03/ 15:47:38
Giedrius1234 RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Pranešimai: 42
Vieta: vilnius
Įstojęs: 10.02.11
Parašyta 2011/06/03/ 16:01:57
DAGON parašė:
Chebryte, manau kad nevisada vaziuojate i povandenyne zukle ne vienas, jei vaziuojate vienas, kur grudat ar slepiat masinos raktus? razz

masinos raktelius gali isideti i dry box, arba kitaip tarent i kiausini razz o js atrodo va taip http://www.diver.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=509&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=30 Oki poki
marius RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 524
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 02.05.08
Parašyta 2011/06/03/ 20:52:16
DAGON parašė:
Chebryte, manau kad nevisada vaziuojate i povandenyne zukle ne vienas, jei vaziuojate vienas, kur grudat ar slepiat masinos raktus? razz
o cia visa tema apietai http://neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=110


DAGON RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2011/06/04/ 09:40:39
o jega dekui reiks nusipirkti Aplausai


www.spearfishingclub.lt
DAGON RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2011/06/04/ 09:44:53
vakar jau antra karta buvau paneres ir vel sausai sad net nemaciau nei gyvos dvasios sad
gal as ka netaip darau, ta prasme gal pergarsiai plaukiu? neriam gali taip but? aisq matomumas buvo 0.8m bet nu nors ka pamatyti suvis
Jusu pradzia tokia pati buvo ar daret kokiu klaidu pirma karta?thumbs down
Blin tik koja vakar prasipjoviau krante ir visas mano laimikis Pomidorai
primeto sudauzytu buteliu durniai, o poto pjaustosi kojas visimiddle finger


www.spearfishingclub.lt
Garbanius RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2011/06/04/ 14:58:08
DAGON parašė:
vakar jau antra karta buvau paneres ir vel sausai sad net nemaciau nei gyvos dvasios sad
gal as ka netaip darau, ta prasme gal pergarsiai plaukiu? neriam gali taip but? aisq matomumas buvo 0.8m bet nu nors ka pamatyti suvis
Jusu pradzia tokia pati buvo ar daret kokiu klaidu pirma karta?thumbs down
Blin tik koja vakar prasipjoviau krante ir visas mano laimikis Pomidorai
primeto sudauzytu buteliu durniai, o poto pjaustosi kojas visimiddle finger

Greicaiusiai tai ir bus tavo klaida kad plaukdamas triuksmauji ir zuvis pabega dar tau jos nepastebejus, todel pabandyk plaukti labai letai,ypac atkreipk, jai pamatai kad plaukioja mazu zuvu tikekis kad netoli kazkur bus ir lydeka ar nemazas esrys,taip pat jai nardai nendrese visada ziurek ir i pacia ir i virsu nes daznai lydeka alkana laikosi pavirsiuje arba netoli jos o jai ji jau buna priedusi tada dugne virskina ja, ir jai jau pamatysi lydeka ar taip kokia saunama zuvi niekada nedaryk staigiu judesiu nes ja isgasdinsi ypac jai lydeka medzioja.
Dar vienas patarima jai nardydmas pamatai kad sudrumstas dumblas ar sukeltas smeliukas reiskiasi jau pabaidei,bet tai dar ne viskas butinai apiplauk rata kokiu 10 - 15 m. i spinduliu ir butinai gryzk link tos vietos,plauk super atsargiai ir ieskok jos nes zuvis daznai toli nenuplaukia ir paieskojes dazniausiai ja randu.Man net yra buve, kad ja pabaidau kelis kartus bet vistiek surandu.
Taip pat dar vienas patarimas jai netycia zuzeisi zuvi ir ji pabegs stenkis ja suieskoti kad ir ilgiau uztruksi, nes nera abidniau kai palieki ezere suzalota zuvi ir paciam ant dusios guli ir zvejai rade mus keikia.
Ka nei zvyno nei uodegos tau suvis,kai nusausi butinai pasidalink savo ispudziais.Oki poki


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2011/06/04/ 15:02:54
www.copperheart.lt
DAGON RE: Tema naujokams
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2011/06/05/ 09:52:59
Labai aciu uz patarimus, tokie patarimai ikvepia bandyti dar ir dar, kol nesigaus. Aga, butinai, tik gaila koja prasipjoviau uzvakar islipdmas is ezero, gerai kad koine nusiemes buvau o tai supjaustyciau ir ja ir koja, o dabar tik koja Loughing out Loud bet nors ir nieko dar nenusoviau, taciau toki kabli pagavau, siaubas, taip ir norisi tik nerti nerti nerti nerti pray
Kai pasveiksiu kogero nersiu ant svaraus ir gero matomumo ezero (be sautuvo nes neleistinas) ir pasimokysiu rasti ir priarteti prie zuvies, manau poto bus lengviauyummy


www.spearfishingclub.lt
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2011/06/07/ 04:43:49
Pagaliau pagaliau ir aš buvau išplaukes pamedžiotTaip! ...ir jau net TRIS kartusSokiai pokiai Tiesa,šautuvą buvau pasiėmes tik du pastaruosius kartus,nes pirmasis buvo skirtas apsipratimui su naro įranga,nes nei kostiumo,nei ilgų lastų,nei svorių ar vamzdelio be vožtuvo prieštai nesu neikart naudojes,pagalvojau,dar pasiimsiu šautuvą,tai tik kiaušus persišausiuhappy Ir oj kaip gerai padariau,kad aš jo neėmiau,nes pirmas katrtas buvo toks sakyčiau net fiasko. Visų pirma,tai svorio diržą pasiėmiau per lengvą,užsidėjau 7 kg,papildomus svorius kažkodėl palikau namie,planavau pasitrankyt palei nendrynus,bet kad nėjo visiškai pasinert,pluduriavau paviršium kaip šūdelis:DD Bandžiau nert giliau,bet buvo labai nekonfortiška,vos tik pasiekes dugną kildavau aukštyn,nes baigdavosi oras,ilgi lastai po valandėlės pasiplaukiojimo visiškai užmušė kojas,poto velniškai pradėjo rasot kaukė,ir spjaudžiau ir tryniau ir rėkiau aš ten ant jos vistiek rasojo,plius dar kelis kart paragavau ežero vandens per vamzdelį.nemačiau aš nei padorios žuvies,nei pajaučiau malonumo,važiuodamas namo net masčiau kaip čia prastumt visa susipirkta ekipuote.

Antrasis kartas
Nardžiau kokias tris valandas,dabar jau pasiėmiau ir ginklą,bei pasikabinau 10 kg svorių,paskaites forumą iš vakaro susitvarkiau kaukę,kad nerasotų,viskas puikiai pavyko,radau gerų patarimų.
Taigi,pirmoji valanda vėl kažkokia nesamonėno kažkaip pasinėrus labai greit baigdavosi oras,labai sunku atsikvėpuot per vamzdelį,kostiumas kelia kojas į viršų,taškiausi aš ten kaip banginis,net mailius arčiau neprisileisdavo,stambesnės žuvies visai nemačiau,ilgi lastai vėl davė savo,pakirto kojas iki skausmo...

Antraja nardymo valanžiukę skyriau ginklui,kadangi nesu šaudes,tai sugalvojau išbandyt savo pyštalietą ir prišaudyt ranką.Pyškinau tikrai nemažai,kaip taikinį pasirinkdavau kokį tai dar paviršiaus nepasiekusį lelijos lapelį ir pan.Pirmi šūviai buvo visiškai Dievui į langus,plius ilga terlionė užtaisant šautuvą,bet po keleto tokių terlionių išmokau tai daryt pakankamai sklandžiai,perpratau kaip taikytis ir likau labai pamalonintas savo arbaleto (seac sub twin thunder 75) darbu,kur nusitaikai-ten ir pataikai,paklaidos lyg ir nėra,na atstumas irgi nestebuklingas,labai abejoju ar taikinys buvo toliau negu 2,5m nuo nosies galiuko,tik tiek teleido matomumas...

Trečioji valanda.
Žaisdamas su arbaletu pagaliau pajutau šiokį tokį malonumą,užsimiršau apie buvuses nesekmes,nusiraminau,užvaldė noras sumežioti kažką.
Pasitaisau kaukę,vamzdelį ir pirmyn.Kadangi maužiančios kojos nedavė pamiršti apie save,stengiaus mosiuoti kaip įmanoma mažiau,nėriau ramiai ir tolygiai. Pagaliau atsirado vidinė ramybė,tai yra tai,ko man iki šiol labai trūko,pridedant ramų darbą pelekais pasinėrimo laikas pailgėjo kelis kartus,nes pirmi iki tol nėrimai tesdavosi vos keliolika sekundžiųeek Na va,pagaliau supratau kaip man reik elgtis po vandeniu,kuo ramiau ir neskubant. Netrukus sumedžiojau ir pirmajį laimikį-lydekutę.Tupėjo prisiglaudus pirie plaukiojančių žolių salelės,prieštai vykusi šaudymo treniruotė davė savo,šūvis sprandan šiektiek aukščiau vidurio linijosTaip! Vajėėė kokia ji didelė po vandeniu atrodė,pamaniau gal net į kokius pusantro,ar du kg neš,o iškėlus viršun pamačiau,kad ji kokių 700-800g mailiukas:D Na bet vistiek,pirma žuvis ant kukano.Tesiam medžioklę toliau,lėtas praplaukimas duoda savo,pagaliau pamatau ir daugiau žuvų,karšiukai,nemažos raudės ir lynai,taičiau visi vikrūs kaip velniai,vos tik pasirode dingsta iš akiračio,lynai sprunka akimirksiu. Pasiplaukiojau,pasigrožėjau,viskas būtų gerai,bet problema su skaudančiomis nuo nuovargio kojomis neišsisprendė,darau paskutinį pasinėrimą po plaukiojančiom žolių salom ir prieš mane išnyra galingas lynas,juda lėtai,nusitaikau,spaudžiu nuleistuką,o jis ,,ant saugiklio'' YahooYahooYahoo Aišku jį perjungiu,jis šaižiai spragtelna ir lynas muša asmeninį sprukimo rekordą,išnyru,per vamzdelį kartu su vandeniu išleidžiu kelias rusiškas frazes ir baigiu medžioklęAcius! Susimoviau su saugikliu,na bet man labai baisu,kad nebūtų kada samastrielo,kai būna išneri kažką pasitaisyt ar šiaip kam reikalingos abi rankos,o užtaisytas šautuvas lieka kabot šniūreliu ant riešo.

Trečias kartas.
Daugų ežeras,su draugais sugalvojom atvažiuot paspiningaut,aš,kas be ko,vėliau mintį ir nunert.
Ryte paspiningavom,visai neblogai,išplaukėm dar tamsiai,baigėm apie devintą.
Saulė ryški,vanduo ramus,pavalgau ir apie dešimtą val padarau pirmą niūrkę,pirmieji pasinėrimai vėl kažkokie nervingi,pakrantėse nei gyvos dvasios,reikia nert gliau,neapleidžia jaudulys,daugiau nei kokie keturi metrai nesu nėres,o ir staigiai gilėjantis daugų dugnas nepasirodė itin svetingas,o dar ir vanduo visai neskaidrussad Visgi pasiryžtu nuo nendryno pasinert staigiai gilėjančiu dugnu. Pirmi kartai idealiai nepavyko,nes neriant giliau niekaip iki galo neprasipūtė kairė ausis,
skausmo nejaučiau,bet diskonfortas buvo dedelis,vėl negalėjau ilgai užlaikyt oro,nes jaučiaus nesaugiai,susinervojau,pamaniau,kad reikia eit kur pastovėt nendrėse ir pailsėt.taip ir padarau ir nusiėmes kaukę pastebiu,kad kaiptik kairė nosies šnervė visiškai užsikimšus,išsipučiu ir įtardamas,kad tai gali būt to neprasipūtimo priežastis bandau nert dar kartą ir man pavyksta.Taip! Neskubėdamas leidžiuosi tuo statoku dugnu žemyn,su prasipūtimu bėdos nėra,jaučiau didelį palengvėjimą,kai suspaudė ausis,prasipūčiau ir net atrodo oro plaučiuose atsirado,nerdamas išviso prapučiau tris kart,nėriau tol,kol šaltas vaduo pasidarė jau visai per šaltas ir nemalonus,kartu atsirado ir oro stygius,kaukė įsirėžė veidan,pagalvoju,kad jau gal gana ir tą pačią akimirką pasiverčiu šonu pažiūrėt į viršų ir tada o tu Dievuliau mano.... maždaug supratau kokiam aš gyly ir suabejojau ar pavyks iškilt,pajaučiau,kaip nustojes mosuot pelekais prilipau prie šalto dumblo,vėl užspaudė ausis,pasidarė labai neramu,bet ačiū dievui nepuoliau į panikącir nedelsdamas pradėjau kilt į višų galingais pelekų mostais( dabar jau nesigailiu kad jie tokie ilgi ir gan kietoki),už keleto sekundžių pasiekiu šiltesnio vandens barjerą ir pajaučiu kaip nuo širdies nupuola akmuo,nustoju mosuot pelekais,kylu savaime,netrukus pasiekiu paviršių ir įkvepiu skanų oro šviežio oro gurkšnį.
Na,gal ir kvailas bei rizikingas poelgis naujokui,tačiau išnėres apsidžiaugiau,kad atlaikiau tokį gylį ir vandens spaudimą,nežinau kiek aš ten panirau,daugiau taip giliai ir nenėriau,bet poto tris valandas mano darbinis gylis buvo kokie 5-7 metrai,plius atsirado pasitikėjimas savimi (prieštai labai bijojau giliai nert,bet visgi įvyko persilaužimas) ir likusį laiką praleidau kaifuodamas nuo šio užsiėmimo,sumedžiojau pora kilograminių lydekaičių,didesnių net nemačiau,bet ne tame esmė,svarbu,kad jaučiaus ramiai ir komfortiškaihappy
Dar susidarė įspūdis,kad ten knibžda ungurių,tris mačiau išlindusius ir du pabaidžiau iš urvelių,na kadangi pas mane arbaletas su kulka,tai bandžiau pora kart šaut,bet poto pagalvojau,kad kogero tik sužeisiu ir vistiek pabėgs. Beje,didesniam gyly ir matomumas kažkaip geresnis,ir žuvų daugiau malas,neišdildomą ispūdį paliko mažų žuvelių milijoniniai pulkai,juos ir ganė mano sumedžiotos lydekaitės:D
Negaliu sulaukt ateinančio savaitgalio,nes tik tada galiu pasinert,kogero šykart spiningus paliksiu kamperazz

Nu va,parašiau tai aš čia nuo dūšios,rytinė mūza aplankėgeras


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Redaguotas SATAN 2011/06/07/ 04:54:42
Ecka RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2011/06/07/ 08:13:33
Saunus straipsniukas Natai,sveikinu uz ryzta.Tikrai super!!!clapPirma vieta
stiuartas RE: Tema naujokams
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 432
Vieta: Marijampolė
Įstojęs: 02.11.09
Parašyta 2011/06/07/ 08:15:31
SATAN parašė:
Nu va,parašiau tai aš čia nuo dūšios,rytinė mūza aplankėgeras

nu va kaip šaunuclap
išdėstei viską kaip per rožančiųLoughing out Loud pradžia padaryta, o visa kita su laikuwink
kuopa333 RE: Tema naujokams
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 419
Vieta: Alytus
Įstojęs: 16.03.08
Parašyta 2011/06/07/ 09:08:45
na manau cia kiekvienas is musu pradejes nardyti arba issipardave spiningus ir meskeres arba i kampa dulket sudejo bye

... ir sveikinu istojus i nardanciuju gretas Drinks Cheers
Tomasas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/06/07/ 09:13:58
Mano kaip naujoko patarimas naujokui, pasitaupyk pinigų ir nusipirk kompiuterį. Man labai praverčia, visada pasižiūriu kokiam gylyje esu, pasitikrinu, kiek laiko esu po vandeniu. Atsikvėpuoti irgi labai patogu. Kompiuteris reikalingas ne tik dėl patogumo, bet ir dėl saugumo.Oki poki o dėl ungurių, kuriuos matei baltai tau pavydžiu, gal ir man nusišypsos fortūna ir aš kokį ne tik pamatysiu, bet ir suvis


eni vidi vici
jusiukas RE: Tema naujokams
Administratorius




Pranešimai: 1880
Vieta: Alytus
Įstojęs: 17.08.09
Parašyta 2011/06/07/ 09:16:01
nugi grazi pradziahappy ir sakyciau teisinga! Taip ir turi buti, panasiai ir man buvo, ir muset daugeliui is musuhappy
Rokas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2011/06/07/ 09:58:54
pritariu Tomasui. Kompas kaip ir svarstyklės, privalomas daiktas visiems žvejams melagiams razz


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2011/06/07/ 11:54:32
Ecka,mano vardas Mantas,niko skaitymas atvirkščiai čia nieko dėtas,tiesiog sutapimas.
Ačiū už padrąsinimushappy
Spiningų nepardaviau,neruriu tokių baisiai brangių kotų,kad pardavus kažkas išeitų nusipirkt,bet teko atisveikint su brangiu el. gitaros stiprintuvu,ir garso moduliacijų procesoriumi,už gautus pinigus viską ir nusipirkau.
Na su kompu tai gal tiekto,gal ateity ir reiktų įsigyt,bet dabar man nėra labai aktualu kokiam aš ten tiksliai gyly nardau,kiek laiko ir pan,geriau jau pasitaupysiu pniaumatiniui geresniam.Oki poki



Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Tomasas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2011/06/07/ 16:27:52
SATAN parašė:
Na su kompu tai gal tiekto,gal ateity ir reiktų įsigyt,bet dabar man nėra labai aktualu kokiam aš ten tiksliai gyly nardau,kiek laiko ir pan,geriau jau pasitaupysiu pniaumatiniui geresniam.Oki poki


paskaityk apie blacout'ą, pasižiūrėk Youtube, gal dar persigalvosi....


eni vidi vici
EIWIS RE: Tema naujokams
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 1004
Vieta: Varėna
Įstojęs: 02.03.08
Parašyta 2011/06/07/ 20:13:58
Nu Mantai mldc, pradžia gera o beto savo įgauta patirtis, nėra geriau..thumbs up
Puslapis 7 iš 22 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Spearfishing Latgale Cup 2013
Spearfishing Latgale Cup 2013
Varžybos Latvijoje 2010-2013
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo